Golf 7,5 Higline 2017 model sis far tavsiyesi..

yahya123

Üye
İsim
Yahya
Hocalarim selamun aleyküm bildiginiz gibi arabalarimizda sis fari fabrikasyon olarak sari geliyor mantikli olanda o fakat ben gözüme hitap etmedigi icin sis farina led ampul takmayi dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir, niken marka led buldum kullanilabilirmi ariza lambasi yakarmi Soket H11 dendi dogrumudur..Degerli fikirlerinize talibim herkese hayirli günler
d1da8f968e607422d7a5ad8b525806d7.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocalarim selamun aleyküm bildiginiz gibi arabalarimizda sis fari fabrikasyon olarak sari geliyor mantikli olanda o fakat ben gözüme hitap etmedigi icin sis farina led ampul takmayi dusunuyorum tavsiyeleriniz nelerdir, niken marka led buldum kullanilabilirmi ariza lambasi yakarmi Soket H11 dendi dogrumudur..Degerli fikirlerinize talibim herkese hayirli günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sorun sadece renk tonu ise halojen ampüllerin de beyaz ışık veren çeşitleri var., Merceksiz farlarda Led ampüller ile vasat bir aydınlatma sağlarsınız., bir işe yaramaz., ve karşıdan gelen kör olur..

Philips White Vision, Osram Cool Blue Intense ampülleri bir inceleyiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ampuller hakkında şurada bir konu var. ANCAK BENCE YETERLİ DEĞİL

Konuyu açan @Exe7 arkadaşımız (veya konuya hakim biri)  keşke araç içinde kullanılan tüm ampülleri (dış aydınlatmalardan tutun, iç aydınlatmalara kadar...) ilk mesajına ekleyebilse ve bir yönetici KONUYU SABİTLESE ne güzel olurdu...

Parça parça forumda bir çok yerde ilgili ampüller iyi kötü yazıyor ama aracını yeni alan bir arkadaş sabit bir konuda tüm aydınlatma sistemleri hakkında bilgi edinebilse çok daha iyi olabilir.  Belki bazı arkadaşlarda uygulanma işlemlerini ufak videolar ile anlatır bize. (kim bilir...)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt