Fara u led giydirme mümkün mü?

Hocam benim farda zaten viraj dönünce farda dönüyor çevreyi aydınlatıyor

uzunlarım karşıdan araba gelince ayarlıtor 

göz almıyor

bir tek u lar ynmıyor led kiti yok

KİMSE ANLAMIYOR BEN HALOJEN FARA LED TAKMIYORUM

U LED LE AYNI ÖZELLİKLE FARA SADECE U KİTİNİ TAKMAK İSTEDİĞİMİ BELİRTTİM
Kendi aracınız da olsa yanlış biliyorsunuz., aynı fardan benim aracımda da var., Aracınızda Bi-Xenon Basic far var ve bu farda virajlarda farlar dönmez., yine bahsettiğiniz karşıdan araç gelince uzunlarda ayarlama yapmaz., Zaten uzunları ayarlama fonksiyonu Uled 'li Bi-Xenon Plus farlarda bile o özellik yok., Uzun far ayarı için hem Uled'li Bi-Xenon Plus + olarak ilaveten dynamic light assist opsiyonu alınmalı.. Sizin bahsettiğiniz 40km hıza kadar sokak dönüşlerinde statik dönüş farları (basic bi-xenon 'da mercek sağa-sola hareket etmez sabittir)..

Tün hızlarda çalışan "dinamik viraj farı" ve kısaca AFS denilen (Adaptive FrontLight System) gelişmiş aydınlatma sistemi sadece Uled 'li Bi-Xenon Plus farlarda mevcuttur.. Özetle aracınızdaki farda eksik olan sadece uled yanan farlar değildir.., Ayrıca o farı açıp işlem yaptığınız en ufak arıza vermesi durumunda tamiri yoktur ve yenisi ciddi pahalı.. 

Detayları ilgili konularda mevcutur;

Bi-Xenon Basic farlar detaylı özellikleri;

ULed 'li Bi-Xenon Plus farlar detaylı özellikleri; 

Adaptive FrontLight System:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam benim farda zaten viraj dönünce farda dönüyor çevreyi aydınlatıyor

uzunlarım karşıdan araba gelince ayarlıtor 

göz almıyor

bir tek u lar ynmıyor led kiti yok

KİMSE ANLAMIYOR BEN HALOJEN FARA LED TAKMIYORUM

U LED LE AYNI ÖZELLİKLE FARA SADECE U KİTİNİ TAKMAK İSTEDİĞİMİ BELİRTTİM
Farınız basic xenon , 40km hiza kadar dönüşlerde farin icinde bulunan h7 ampul yani köşe dönüş farları yanar halojen farda sis farı bu gorevi yapar , konuya yazan arkadaşlar konuya oldukça hakim ancak siz pek hakim degil gibisiniz.. bu söylediklerimi yanlış anlamayın lütfen .

Geri
Üst Alt