Direksiyon yamuk duruyor

@İbrahim Başkurt hocam buralar corba olmus. Alt takim ince iscilikleri servis yapamiyor, onlarda disari yaptirir.

anadolu yakasi bostanci oto sanayi kuzey oto rot balan

avrupa yakasi maslak oto sanayi dogan mermer.

kesin cozum bu iki dukkanda. Selamlar.

Benim aracın direksiyonu da 5 derece civarında sağa doğru yamuk tam ortalayinca araç sola doğru gidiyor, çok farkedilmedigi için önemsemiyorum pek, vakit olursa açı ayarını yaptıracağım.

Rot balansta sıkıntı yoksa lastiklerin yamuktur. Aynısı benim başıma geldi lastikleri deiştim düzeldi.

@GkM_2015 Aracına R direksiyon taktıranlar ne yapsın mecburen sökülüyor direksiyon, bu bahsettiğiniz durumu nasıl tespi ediliyor biraz daha detay verebilirmisiniz, teşekkür ederim.

@gbora hocam siz hangi yetkili serviste yaptırdınız? 

Adını bilirsem gerekirse örnek göstermek açısından iyi olur. Yarın ben de götürcem servisime. 

@Serkanasn hocam soktugun gibi takmak lazim yukarda anlatmaya calistigim direksiyon yamuk olunca rotbalansci direksiyonu sokup dis atlatarak duzeltti haliyle gobekteli film kabloya bagli soketide kaydirdi o film belli bir tur saga ve sola donecek sekilde hesapli bir tarafa fazla donerde kopuyor. 

Sanırım siz jacklarin girdiği yuvadan bahsediysunuz birkaç video izledim hava yastığının kablolarının girdiği kartuşun altındaki filmse eğer oraya inşallah dikkat ederler benim airbag sargısından zaten hafiften çıtlatma sesleri geliyor😂😂

@Yigit3735 kartal doğuşoto da yaptırdım. Kendiliğinden yamulmadı benim direksiyon.  Bakıma bıraktım arabayı aldıktan sonra farkettim yamukluğu ertesi gün tekrar götürdüm yaptılar. Yazılımla ilgili açısal fark olduğunu söylediler 1 saat gibi bir sürede teslim ettiler.

Hocam merhaba. Bugun gittim servise. Sizin örneği verdim. Açısı yanlış diyorlar, ücretsiz yapılmasını talep ettim, yapmadılar ama  <_<

Kullanım hatası.. Cukur, yol bozuklukları vs. 

Geri
Üst Alt