Discover pro 9.2 / ve diğer androidler

@srdrkr yukarıda paylaştığınız fotoğraflarda olan 8'' model için söyledim.

@mutlubey17 hocam Facebook gruplarında paylaşın çabuk satılır. Yanlız fiyat yüksek gibi biraz daha makul yapmanızı öneririm

Moderatör tarafında düzenlendi:
@coskun023 ben de çok düşündüm forumdan alan arkadaşlarda var çinden carplay ama sanki  androidler daha donanımlı gibi gözüküyor.Discover tabi çok güzel.Benim merakım bu androidlerde ne gibi sıkıntı olur.Radıo çekmeme ve araç ayarları görüntülemede sorun olabiliyor heralde.

@srdrkr Android cihazlarla ilgili geri dönüşler radyo çekmeme, araç ayarlarına ulaşamama vs. eğer android cihaz düşünüyorsanız da Zenec'in ürünlerine yönelmeniz mantıklı olacaktır. Necvox'tan bile çok fazla şikayet var

Arkadaşlar, bu ekran olayını çözemedim, anlayamadım.Discover pro alamıyorum(Almanyadan en uygun discover pro 9.2 ınch  5700tl)  ancak android karmaşık tablet gibi  ekranda almak istemiyorum.Dokunmatik ekranlı proya  benzer oem bir cihaz yok mu anlamadım.Arkadaşlar ne takıyo araçlarına.Öneriler hep küçük ekran.oem orjinale benzer bir cihaz yok mu ?

Android 6.0 bi oem değil ama çok yakın 9.0 inç 

@osmanal51 evet ürün zaten belli ediyor orjinal teyibime çok benzer.Ayarlar kısmında radyo kısmında hiç sorun gözükmüyor.Cihazınız güzel tam anlatmak istediğim buydu.Ancak Osman bey bunun artık tuşsuz versiyonuna ulaşmak istiyorum.

@srdrkr tussuz dediğiniz 7.5 highline  ekranı sanırım, benim ekran ile aynı fakat şuan sadece passat b8 için üretilmiş var, golf için henüz yok, zaman zaman takıp ediyorum 

@srdrkr bu cihaz benim ekran ile aynı ama bendeki daha kullanışlı,  navigasyon olsun menü olsun radyo olsun dokunur dokunmaz geçiyor, bende alibabadan  aldım, on arka kamera gümrük 2500 u geçti,  bence fazlasıyla hak ediyor comfort ekrandan sonra cağ atladı araba

Geri
Üst Alt