Plastidip sprey boya sökme işlemi (sökemedim)

@Beşiktaş1903 ne marka plastidip kullandınız acaba. ürün ve işçilik kaliteli olunca sökülmüyor sanırım. :)  

temizleyici tineri denediniz mi?

@Seastar76 linki var mi hocam. Benimde piano black e boyatma dusuncem. Fakat orijinal kapaklara islem yaptirmayi goze alamiyorum.

@Doctor ben Antalyada yaptırdım. instagramda görmüştüm. işlem yaptırmak için sök tak ile uğraşmamak ve araba yatmasın diye 70 liralıklardan internetten alıp boyattım. orijinalede piano black düşünülebilir. fiyatlar: sulu kaplama 150, karbon kaplama 500

@Doctor ben Antalyada yaptırdım. instagramda görmüştüm. işlem yaptırmak için sök tak ile uğraşmamak ve araba yatmasın diye 70 liralıklardan internetten alıp boyattım. orijinalede piano black düşünülebilir. fiyatlar: sulu kaplama 150, karbon kaplama 500
Hocam sulu kaplama yapan yerlerle konustum piano black icin kaplamadan ziyade boya önerdiler. Ben sadece çıkma golf 7 ayna kapagi bulamadim. Siz 70 lira deyince o cok cazip geldi.

On 04.04.2019 at 5:22 PM, Beşiktaş1903 yazdı:

Ne çekmişsin be hocam:) keşke istediğin renge başka bi plastidip boya ile boyasaydın daha zahmetsiz olurdu:)

@Rust selülozik tiner plastik türevi malzemeleri daha kuvvetli çözer fazla uygulayıp bekletirseniz jantınızın üzerindeki vernik katmanınıda çözmeye başlar. Bundan dolayı plasti dip katmanını selülozik tiner ile çözüp çıkarttıktan sonra selülozik tiner kalıntılarını yüzeyden uzaklaştırmak için sentetik tiner uygularsanız iyi olur. Eğer sentetik tineriniz yok ise kuru bir üstübü ile yüzeyi iyice temizlemelisiniz.

Geri
Üst Alt