İç Trimleri Siyaha Çevirmek

Hocam servisi bi aricam yarin bazen uygun olabiliyor ona gore fiyati konuşuruz suanda tahmini rakam söyledim 

Bence midline'da gri konsol güzel. Piano black çok fazla toz topluyor ve tozlu olunca da göze batıyor kirli hali. 

Kaplama bence en uygun maliyetli çözüm olacaktır.

Hocam servisi bi aricam yarin bazen uygun olabiliyor ona gore fiyati konuşuruz suanda tahmini rakam söyledim 
Söylediğiniz rakamda 3 aşağı 5 yukarı orlarda olmalı zaten sadece benim yapacağım işlem için her parçayı orjinal almaya kalkarsam bizim cebimize dokunur[emoji23] Sizin fiyatınıza vs. Lafım yok yanlış anlamayın ürününüz orjinal gidip 5₺ ye satıcak haliniz yok[emoji23]

Bence midline'da gri konsol güzel. Piano black çok fazla toz topluyor ve tozlu olunca da göze batıyor kirli hali. 
Kaplama bence en uygun maliyetli çözüm olacaktır.
1-2 yere kaplama yapıcam galiba niyetim öyle,alixpresten almayı düşünüyorum Türkiyede fazla seçenek var alıp kullanan varsa burdanda alabilirim ?

Hocam piano black kaplama portakal kabuğu gibi oluyor, orjinali gibi cam gibi kaplama yapmak imkansız en güzeli direk piano black trimleri satın almak olacaktır aşşağı yukarı 1000-2000arası tutar diye düşünüyorum hepsini almak, ama çok araştırma yapmadım bu konuda belki daha ucuzada bulunuyordur.

Hocam piano black kaplama portakal kabuğu gibi oluyor, orjinali gibi cam gibi kaplama yapmak imkansız en güzeli direk piano black trimleri satın almak olacaktır aşşağı yukarı 1000-2000arası tutar diye düşünüyorum hepsini almak, ama çok araştırma yapmadım bu konuda belki daha ucuzada bulunuyordur.
Portakal kabuğu meselesinde haklısınız. Her yere yapmıycam zaten sadece 1-2 yere hoşuma gitmezse sökerim. 1000-2000 civarını araca başka şeyler yaparım zaten ayak aydınlatma kapı vs.

Hocam açıkçası kaplama işine hiç bulaşmayın derim bariz belli oluyor kaplandığı ve inanın cok çirkin bi görüntü çıkıyor ortaya 

Geri
Üst Alt