Golf R Kol Saati

Umut

Katılımcı Üye

İsim
Umut
Doğuş binek oto göndermiş...Teşekkürler...

Vay :)

Tabi bize gönderecek halleri yok :) Araçınızla birlikte güzel günlerde kullanın insallah :)

@Umut

Değerli Umut Hocam,

deri kayış üzerine karbon işleme cidden güzel bir detay  olmuş.

İyi günlerde olsun ve

Güle güle kullanın...

Hocam gercekten güzelmiş valla. Güle gule kullanın :D

KabileReisi dedi:
Vay :)

Tabi bize gönderecek halleri yok :) Araçınızla birlikte güzel günlerde kullanın insallah :)
Aslında gönderecek halleri var,bir ton para veriyoruz araçlarımıza...Herşey müşteri memnuniyet katsayısını arttırmak için değil mi?

Son 10 yılda 2 tane sıfır 2 tane 2. el opel aldım opel için ne mi düşünüyorum?Parasını verdim bana arabayı verdiler,sadakatimden dolayı ne yaptılar hiç...Şu an gidip opel e araç alayım desem vaaaay kimler gelmiş mi derler acaba?(Hadi yine açıklayayım burada opelide,renosuda,hondasıda,pejosuda,vw ide aynı hiç biri diğerinden profesyonel değil ben böyle düşünüyorum,hani derler ya A marka alma,B,C,D daha iyi değil kardeşim).

Konu nereye geldi ya nasıl bi insanım ben :D

Her ay sıfır araç alanlar içinden mesela 100 kişiye çekilişle bayağı aksesuar içeren bir hediye paketi gönderilse fena mı olur.Bunlar müşteri için sadakat anlamında hoş nüanslar olmaz mı?

Bir kere www.golftutkusu.com gibi VW krallığına çalışan mekanları sahipsiz bırakmam...

Ahh ahh!

@Umut

Doğru söze ne denir :)

Bir de bakmışız pazartesi bizede gelmiş ama bizde 1.2 comfortline yazar artık  s=s20 s=s17

Çok hoş bi jest olmuş :)

Saat güzelmiş.acaba markamı yoksa çakmamı.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizin aracin fiyati KOL gibi olunca buna ancak saat yakisir demis olabilirler :D o yuzden bize sadece anahtarlik :D gule gule kullanin 0-100 kronometre ozelligi olsa cok ince bir guzellik olurdu.

@Umut hocam güle güle kullanın saatinizi, nice 'R'lı kombinasyonlara :) şöyle R lı gözlük falanda olsa fena durmaz hani aksesuar olarak :)

@Umut bi tag heuer ya da omega yakışırmış valla. saat tam o şekil.  :'(

Herkese teşekkürler..Her şeyin daha güzeli sizlerin olsun...Saat orjinal kaliteli bir şeye benziyor.Made in germany yazıyor.Aslında bunu paylaşıp paylaşmamayı düşündüm fakat,hep doğuşa laf gönderiyorum,adamlara forum üzerinden teşekkür yollayayım,hep dövmeyelim bazen de sevelim dedim. 8D

Geri
Üst Alt