Jump to content

Golf R teklif Formu

Recommended Posts

19.01.2015. zannetmiyorum. ama bu paylaşımın nedeni ne acaba??

Değerli Murat Hocam;

Ben Golf R'a bizim Ay ile mesafemiz kadar yakı olabilirim ancak ne yazık ki.. Reklamcılık tabiriyle "teaser " hiç değil...

Sadece bir dostumun benimle paylaştığı teklif formunu paylaşmak ve bilgilendirmek istedim okurlarımızı.

Bizdekinden oldukça farklı Euro cinsinden yazılan ve dehşet denebilecek vergilerle 3 'e katlanan fiyatını gözler önüne sermek istedim.

Ben ilk kez dostumun sayesinde gördüğüm teklif formunu sizlerle  paylaşmaktır tek dileğim..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Murat Hocam;

Ben Golf R'a bizim Ay ile mesafemiz kadar yakı olabilirim ancak ne yazık ki.. Reklamcılık tabiriyle "teaser " hiç değil...

Sadece bir dostumun benimle paylaştığı teklif formunu paylaşmak ve bilgilendirmek istedim okurlarımızı.

Bizdekinden oldukça farklı Euro cinsinden yazılan ve dehşet denebilecek vergilerle 3 'e katlanan fiyatını gözler önüne sermek istedim.

Ben ilk kez dostumun sayesinde gördüğüm teklif formunu sizlerle  paylaşmaktır tek dileğim..

Affınıza sığınarak şunu soyliim; hayatınızın 4.dekadini bitirdiğiniz bu yıllarda eğer bir R sahibi olursanız heralde o 2. aracınız olur ve haftasonlari sevdiklerinizi evde bırakarak gazlarsiniz :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Murat Hocam;

Affınıza sığınarak şunu soyliim; hayatınızın 4.dekadini bitirdiğiniz bu yıllarda eğer bir R sahibi olursanız heralde o 2. aracınız olur ve haftasonlari sevdiklerinizi evde bırakarak gazlarsiniz :)

Değerli Murat Hocam,

Bir gün o güzel dileklerinizin gerçekleşmesini can- ı gönülden amiiin diyerek yanıtlamamak  fazlaca tevazu ister. Ben ne yazık ki o kadar mütevazı değilim 8D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...