Jump to content

Golf 7 R hikayesi(merak ettiğiniz herşeyi buradan sorabilirsiniz)

Umut

Recommended Posts

Bu başlık altında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz,becerebildiğim ölçüde yanıtlamaya çalışırım.

İnceleme başlığı altında son bir konu daha açacağım fakat anlatım tarzım herkesin hoşuna gitmeyebilir veya sorularının cevabı olmayabilir diye buradan ayrıntıların dibine vurabiliriz...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu başlık altında merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz,becerebildiğim ölçüde yanıtlamaya çalışırım.

İnceleme başlığı altında son bir konu daha açacağım fakat anlatım tarzım herkesin hoşuna gitmeyebilir veya sorularının cevabı olmayabilir diye buradan ayrıntıların dibine vurabiliriz...

Benim merak ettiğim konu kendine hakim olabiliyor musun Abi, yani sakin sakin, gaza basmadan, o beygirlerin bağırışlarını duymadan gidebiliyor musun, gidiyorsan nasıl başarıyosun, ben burda 122lik tsı la ayağıma hakim olamıyorum  8D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim konu kendine hakim olabiliyor musun Abi, yani sakin sakin, gaza basmadan, o beygirlerin bağırışlarını duymadan gidebiliyor musun, gidiyorsan nasıl başarıyosun, ben burda 122lik tsı la ayağıma hakim olamıyorum  8D

Güzel  soru.Normal  trafik seyrinde mümkün olduğunca kurallara uyarım ama bazen önüne insanlık dışı kırarlar veya sıkıştırırlar ya ozaman gerekli cevabı vermeye çalışırım.Hiç bir sebep yokken ışıkta önde beklerken birden topuklayabilirim.Veya gecenin sessizliğinde çıkıp turlayabilirim.Daha önce Leon cupra kullandığım için bazı yönlerimi körelttim.Sonuçta kendine hakim olmak zorundasın. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isiklarda veya trafikte abi cok guzel yapmissin arabayi veya bu gercek R mi diye soran oldumu :D

Yok olmuyor.Zaten arabada hazır bir plaket var ilk sorana plaket verecem  :D Şaka bi yana araç dikkat cekmedigi için genelde jant egzoz yapmış arabaya diye düşünüyorlardır.Kafasını çevirip bakan kimseye denk gelmedim daha.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isiklarda veya trafikte abi cok guzel yapmissin arabayi veya bu gercek R mi diye soran oldumu :D

Yok olmuyor.Zaten arabada hazır bir plaket var ilk sorana plaket verecem  :D Şaka bi yana araç dikkat cekmedigi için genelde jant egzoz yapmış arabaya diye düşünüyorlardır.Kafasını çevirip bakan kimseye denk gelmedim daha.

Boşuna kuzu postuna bürünmüş kurt demiyorlar  :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Umut  bende ön panjurda  R logosu var logoyu gören soruyo  :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi biz yaklaşık 9 saniyede 0-100 çıkabiliyoken sen 5 saniyede çıkıyorsun. Bu nasıl bir duygu acaba yahu nerdeyse ferrari mübarek :D aşık atabilen oldu mu :)

Bak ya ben bu mesajı mobilden cevaplamıştım ama görünmüyor,bi terslik olmuş neyse...

Buyurun gelin bu duyguyu beraber yaşayalım...Aşık atan illakide her zaman olur o anki ruh halime kalmış cevap vermek,bir de arabada genelde çocukta olabiliyor, hoş o bayılıyor gazladımmı...

@kimi-emd  umudumu kaybetmiyorum,bir gün ama bir gün biri mutlaka soracaktır. :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi biz yaklaşık 9 saniyede 0-100 çıkabiliyoken sen 5 saniyede çıkıyorsun. Bu nasıl bir duygu acaba yahu nerdeyse ferrari mübarek :D aşık atabilen oldu mu :)

Bak ya ben bu mesajı mobilden cevaplamıştım ama görünmüyor,bi terslik olmuş neyse...

Buyurun gelin bu duyguyu beraber yaşayalım...Aşık atan illakide her zaman olur o anki ruh halime kalmış cevap vermek,bir de arabada genelde çocukta olabiliyor, hoş o bayılıyor gazladımmı...

@kimi-emd  umudumu kaybetmiyorum,bir gün ama bir gün biri mutlaka soracaktır. :D

Ben de uzak değil tarsustayım abi kim bilir belki bir gün görüşürüz realde falan :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Umut Hocam;

gerçekten faydalı ve hep olmasını istediğim bir başlık.

Ne kadar fazla şey var bu kuzu postuna bürünmüş kurt için soracak....

Ellerinize sağlık şimdiden.

Ama en çok da forumuzu bu denli sahiplenerek markalaştırma gayretleriniz için minnettarım..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Umut Hocam;

gerçekten faydalı ve hep olmasını istediğim bir başlık.

Ne kadar fazla şey var bu kuzu postuna bürünmüş kurt için soracak....

Ellerinize sağlık şimdiden.

Ama en çok da forumuzu bu denli sahiplenerek markalaştırma gayretleriniz için minnettarım..

Rica ederim,sizin sayenizde ben de bu düzeyli,keyifli ortamda olmaktan gayet memnunum.Tabiki bütün arkadaşların her biri ayrı bir güzellik ama sizin katkılarınız ve varlığınız bir başka... :('

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kimse sormamış ben sorayım bari ortalama tüketim kaç lt şuan.

Uzun süreli kullanım bilgisini veriyorum. 1333 km 11.8 lt

Araç şehir içi ağırlıklı kullanıldı.

Bunun altına ineceğini zannetmiyorum.Ama şöyle söyleyim eko modda 6.vites 90 gibi yol bilgisayarı ortalama 4.5 gösteriyor fakat mümkün değil öyle gitmem uyurum zaten.

2 ay önce 115 hp Astram vardı ortalamam 12 litreydi.Ama kırmızıya yanaşırken bile basardım.Teknik veri olarak 300hp R 115 hp benzinli astradan daha az yakıt harcıyor. (Klavuz bilgisi).

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya en iyisi vw logosunu kırmızıya boyat, birde sağ tarafa 3 kırmızı tsi yapıştır diğer türlü fark etmezler, hey Allah'ım bunu nerden öğrendilerse sanki 1 tane kırmızı olan tsi logosunun üçünüde kırmızıya boyayınca araç 122'den 170 hp'ye çıkıyor 3 kırmızı zaten crafter'da var birde amarokta filan var, sen git golfün tsi logosunun 3'ünüde kırmızıya boya o da yetmezmiş gibi komple vw amblemini kırmızıya boya, araç zaten direk 300 beygir oluyor,o tip araçlardan direk uzak duracaksın sağı solu belli olmaz o aracı kullanan kişinin önüne kırar işaret yaparsın eleman araçtan sopayla filan iner  &: gerek yok böyle şeylere  :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...