Golf 7 R hikayesi(merak ettiğiniz herşeyi buradan sorabilirsiniz)

ahmet3976 dedi:
Kimse sormamış ben sorayım bari ortalama tüketim kaç lt şuan.
Uzun süreli kullanım bilgisini veriyorum. 1333 km 11.8 lt

Araç şehir içi ağırlıklı kullanıldı.

Bunun altına ineceğini zannetmiyorum.Ama şöyle söyleyim eko modda 6.vites 90 gibi yol bilgisayarı ortalama 4.5 gösteriyor fakat mümkün değil öyle gitmem uyurum zaten.

2 ay önce 115 hp Astram vardı ortalamam 12 litreydi.Ama kırmızıya yanaşırken bile basardım.Teknik veri olarak 300hp R 115 hp benzinli astradan daha az yakıt harcıyor. (Klavuz bilgisi).

@Umut

''Aslan besleyen yemini düşünmez'' Bunun keyfi paha piçilmez bunu bilerek aldınız zaten güle güle ve keyifle kullanın inşallah.

Umut dedi:
Isiklarda veya trafikte abi cok guzel yapmissin arabayi veya bu gercek R mi diye soran oldumu :D
Yok olmuyor.Zaten arabada hazır bir plaket var ilk sorana plaket verecem  :D Şaka bi yana araç dikkat cekmedigi için genelde jant egzoz yapmış arabaya diye düşünüyorlardır.Kafasını çevirip bakan kimseye denk gelmedim daha.
Ya en iyisi vw logosunu kırmızıya boyat, birde sağ tarafa 3 kırmızı tsi yapıştır diğer türlü fark etmezler, hey Allah'ım bunu nerden öğrendilerse sanki 1 tane kırmızı olan tsi logosunun üçünüde kırmızıya boyayınca araç 122'den 170 hp'ye çıkıyor 3 kırmızı zaten crafter'da var birde amarokta filan var, sen git golfün tsi logosunun 3'ünüde kırmızıya boya o da yetmezmiş gibi komple vw amblemini kırmızıya boya, araç zaten direk 300 beygir oluyor,o tip araçlardan direk uzak duracaksın sağı solu belli olmaz o aracı kullanan kişinin önüne kırar işaret yaparsın eleman araçtan sopayla filan iner  &: gerek yok böyle şeylere  :)

Geri
Üst Alt