Jump to content
Golftdi

A3 kamera tavsiye verebilecek var mı

Recommended Posts

Arkadaşlar bir arkadaşım a3 sedanına geri görüş kamerası arıyor, a3 için kamera önerisi olan var mı ve nelere dikkat etmesi lazım? Oem kamera pahalı aynı işi gören daha uygun kamera tercihtir. Direksiyon hareketli ve sensörüde gösteren uygun kamera var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çin malı olan ürünlerde Audi araçlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arka park sensörü var ise araçta, kamera ekranın dan çıkınca görsel park ekranı kaybolmuyor Yani radyo veya media ekranına tekrar geçmiyor.

Orjinal olmayan ürün alacaksanız görsel park ekranın dan feragat etmeniz gerekecek.

Kodlama ile kapatırsanız kamera ekranından çıkarak standart çalışmaya başlayacaktır

olacak ise orjinal kamera taktırmanız daha iyi olur. 

Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@necati 

8 dakika önce, necati yazdı:

Çin malı olan ürünlerde Audi araçlarında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arka park sensörü var ise araçta, kamera ekranın dan çıkınca görsel park ekranı kaybolmuyor Yani radyo veya media ekranına tekrar geçmiyor.

Orjinal olmayan ürün alacaksanız görsel park ekranın dan feragat etmeniz gerekecek.

Kodlama ile kapatırsanız kamera ekranından çıkarak standart çalışmaya başlayacaktır

olacak ise orjinal kamera taktırmanız daha iyi olur. 

Yani hem orginal olmayan kamerada hem görüntü hem park ekranı çalışmıyor mu? Yanlış mı anladım ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanlış anlamışsınız. Kamera çalışıyor. 

Geri vitese taktınız kamera görüntüsünü aldınız. Geri vitesinden çıktığınız zaman kamera ekranından çıkıp görsel park ekranında kalıyor.

Media veya radyo ekranına tekrar dönmüyor. Back butonu ile siz media veya radyo ekranına tekrar geçebiliyorsunuz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Golftdi yazdı:

@necati bu ürün aliexpreste oem yazıyor, 600 tl civarı sizce alınır mı orginalmidir

EB4B2066-8B27-4DB9-803A-918CE75A4237.jpeg

OEM olması için bagaj amblem altı olması gerekir.

aliexpreste satılan ürünlerin OEM Olduğunu sanmıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 24.02.2019 at 00:08, Golftdi yazdı:

Arkadaşlar bir arkadaşım a3 sedanına geri görüş kamerası arıyor, a3 için kamera önerisi olan var mı ve nelere dikkat etmesi lazım? Oem kamera pahalı aynı işi gören daha uygun kamera tercihtir. Direksiyon hareketli ve sensörüde gösteren uygun kamera var mı?

Benim MK6 da yaptığım gibi çözülebilir.

Plaka aydınlatmasındaki kamerayı kül tabağı olan yere konumlandırdığım 4,5 inçlik bir ekrandan görüntüyü almıştım.

20180217_171707.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.