Vize öncesi olmasi gerekenler

Servis lastik satma peşine düşmüş., 

Ancak tavsiyem 1,7mm diş derinliği kalmış bir lastikle gezmemenizi naçizane öneririm  hocam., 1,7mm dış derinliği kalmış lastik ne doğru-dürüst fren yapabilir., ne de viraj alabilir., Sizi tanımasamda o 3 kuruşluk lastiğin sizden değerli olacağını düşünmüyorum., Bana düşmez ama bir an önce değiştirmenizde yarar var
Çok teşekkür ederim sizler de çok değerli insanlarsınız :))

@Yigit3735 bence önce kendi  güvenliğiniz için lastiklerinizi değiştirin diş derinlikleriniz sos veriyor servis olayında size katılıyorum ekmek fırından et kasaptan lastik lastikçiden alınır servis soygununa hayır 😁
 Aynen hocam ..

Dediginiz gibi vakti geldi yeni lastik. Diş derinliği iyice azalan arka lastikler. Önler iyi durumda. Ben 43binde iken ön arka değişimi yapmıştım o yüzden. 

Bundan sonra yeni lastik takımında ön arka değişimini 10binde bir yaptıracam. Eşit yıpranma sayesinde çok daha uzun kullanım olanağı sağlanmış olacaktır.

İlgi alakanıza tekrar teşekkürler, hayırlı akşamlar 

Arkadaşlar dün reno bayiinde emisyon ölçümünü 65 tl ye yaptırdım oradan tüvtürke geçtim randevu almak için sıra yoktu hemen onuda hallediverdim 279 tl + 3 gün gecikme bedeli 15 tl 294 tl ye iş bitti.Teknisyen arabada sağlık çantası ve yangın söndürücü sordu kemerlere baktı yanımda daha sonra arabayı hatta soktu ve kontroller olup çıktı.Arabam kusursuz çıktı.10 güne kadarda bakım kasko trafik sigortası var.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt