Start stop hatası

sado16

Yeni Üye
İsim
sabri
Arkadaşlar merhaba bugün arabamda başıma gelen bi olay arabayı çalıştırdığımda start stop hatası verdi onunla birlikte fan çalıştı sonra fan durdu biraz ilerledikten aonra istop edip yeniden çalıştırdıktan sonra herhangi bir hata vermedi neden olmuş olabilir kafama takıldı ?

Arkadaşlar merhaba bugün arabamda başıma gelen bi olay arabayı çalıştırdığımda start stop hatası verdi onunla birlikte fan çalıştı sonra fan durdu biraz ilerledikten aonra istop edip yeniden çalıştırdıktan sonra herhangi bir hata vermedi neden olmuş olabilir kafama takıldı ?
Akü, azaldığında start/stop hatası verir genelde. araç çalışmazken akü den güç kullandınız mı? (telefon şarj etmek, uzun süre müzik dinlemek vs)

Yok hocam herhangi birşey yapmadım ama hatayı vermeden istop ettirmeden 1 dk önce fan çalışmaya başladı yarım saat sonra çalıştırdığımda hem fan çalışıyordu hemde o hatayı verdi akü durumuda %90 bu arada 

@sado16 hocam aynısı 1-2 ay önce akü %90 iken benim de başıma gelmişti. uzun süre aracı çalıştırmadıysanız ya da aküye ani yüklenme olduğunda bu uyarıyı veriyor. Bende 1-2 gün daha tekrarlamış, sonra kendi kendine geçmişti. 

Bakalım tekrarlarda servise giderim fan sesini ilk defa duydum arabayı aldığımdan beri sizde de fan açmışmıydı 

Geri
Üst Alt