Jump to content
Seastar76

2019 model Golf 7,5 ne zaman TR ye gelir ?

Recommended Posts

Bir saat önce, Seastar76 yazdı:

Arkadaşlar, merhaba. 1,4 TSI  125 PSI manuel highline düşünmekteyim. Highline pakete ilave hangi opsiyonlar sizce olmaz sa olmaz ? birde manuel de ACC kullanan varmı ? izlenimler lütfen 

Manuel viteste acc kullanıyorum, acc olmazsa olmazim artik düşünmeden ekleyin opsiyona 

Seastar76 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, forjust1day yazdı:

Manuel viteste acc kullanıyorum, acc olmazsa olmazim artik düşünmeden ekleyin opsiyona 

Antalyada Başaran bayiide ST ne sordum, hiç manuele ACC satmadım dedi. stoklarda hiç Golf kalmamış, 15 marta kadar da sipariş geçemiyorlarmış. Ana sitede araç oluşturucu güncellemedeyiz diyor. sanırım stoklar bitti 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doğuş oto danışma hattını arayın size tüm Türkiyedeki bayilerde aradığınız aracın sorgusunu yapsınlar, ankara istanbul bursa izmir malatya Elazığ nerde varsa bilgi veriyorlar, sonra bayiyi arayıp pazarlık yaparsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Seastar76 yazdı:

Antalyada Başaran bayiide ST ne sordum, hiç manuele ACC satmadım dedi. stoklarda hiç Golf kalmamış, 15 marta kadar da sipariş geçemiyorlarmış. Ana sitede araç oluşturucu güncellemedeyiz diyor. sanırım stoklar bitti 

Hocam satmamis olmalari biseyi değiştirmez, acc mutlaka ekletin , front asist ve city emergency brake icin bile deger , ayrica ben sürekli kullanıyorum muazzam rahatlık sağlıyor, tsi motorda dusuk devirde hizlanmada sorun olmuyor ayrica zaten eger vites yüksek gelirse yol bilgisayari ekraninda motor devrini uyarlayin diye uyari çıkıyor 

Seastar76 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.