Yan aynalar elle nasıl katlanır?

@silvershadow Hocam unutkanlığım için özür dilerim, ayna katlama için bir video hazırlayacaktım, gecikme için teşekkürler.

arkadaşlar dün teslim aldığım comf. aracımda bunu ben de beceremedim  &:  zorladım biraz ama ilk günden elimde kalır korkusuyla vazgeçtim, video tarzı bir paylaşımda bulunabilecek var mıdır mantığını anlayabilmek için?

@knocknock hocam başta ben de senin gibiydim. Sonra alıştım. Şimdi eşim bile kapatıyor :) biraz yukarı doğru itmek gerekiyor. @enpisagor hocam bir ara video çekecekti sanırım bunun ile alakalı.

@enpisagor hocamın yayınlayacağı video gelene kadar fragman olarak kabul edin :)  

Şahsi fikrim aynaya fazla nazik davranmayıp, uç kısmına kuvvet vererek iki yönlü katlama kolay şekilde yapılıyor. Yıkama pozisyonu çok faydalı.

@burak_hocam çok teşekkürler, biraz yukarı doğru hamle yapmak gerekiyormuş sanırım, ben önceki aracımı baz alarak düz katlamaya çalışıp becerememiştim :)  bugün iş çıkışı tekrar deneyeceğim.

@burak_hocam çok teşekkürler, biraz yukarı doğru hamle yapmak gerekiyormuş sanırım, ben önceki aracımı baz alarak düz katlamaya çalışıp becerememiştim [emoji4] bugün iş çıkışı tekrar deneyeceğim.
Hocam mümkün sürette iki el yordamıyla yapılmalı. Ben biriyle telefonu tuttuğumdan yukarı doğru hamle veremedim ama yine de rahat katlanıyor[emoji2]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir saat önce, burak_ yazdı:

@enpisagor hocamın yayınlayacağı video gelene kadar fragman olarak kabul edin :)  

Şahsi fikrim aynaya fazla nazik davranmayıp, uç kısmına kuvvet vererek iki yönlü katlama kolay şekilde yapılıyor. Yıkama pozisyonu çok faydalı.

Burak Hocam 

Çok teşekkür ederim 

Bu video gerçekten işe yarayacaktır.

Orijinal Rkapaklarında yakından görmüş olduk sayenizde. :)

@burak_burak hocam videoyu izlerken eyvah dedim ama mesajınızı okuyunca dogru ya videoyu kim çekecek dedim emeğinize sağlık ayna kapakları ayrı bir hava katmış :000043-medium:

Değerli hocalarım, benim ekleyemedigim video eklenmiş, özür dilerim, ya araç pis oldu, ya uygun ortam yakalayamadım. [emoji17][emoji17]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt