MOTORUN ARACI TİTRETMESİ

PF6223

Yeni Üye
İsim
Ertuğrul
Aracım golf 7 2016 model nerdeyse 30bin km DİE bu sorun var araba çalışınca durgun haldeyken motorun aracı titrettiğini hissediyorsun volonun değişmesi lazım diyenler oldu ama kararsız kaldım bilgisi olan varsa yrdımcı olabilirmi :(

Bu arada ikinci bir sorun :(

Araç golf7 2016 model DSG şanzıman araç ara sıra fitesi p konuma getirin motoru kapatın diye uyarı veriyor servise sordum kronik bir sorun dedi çözümü yok dedi ama bir zararıda yok dedi ama geçen gün üst üste hareket halinde uyarı verdi bir baktım araç birden gaz yemedi ara gaza dönüştü birden biri hemen durdum kontağı kapatım çalıştırdım sonra sorun ortadan kalktı bu dsg şanzımanla alakalı bir durummu veya aynı sorunu yaşayan varmı

Aracım golf 7 2016 model nerdeyse 30bin km DİE bu sorun var araba çalışınca durgun haldeyken motorun aracı titrettiğini hissediyorsun volonun değişmesi lazım diyenler oldu ama kararsız kaldım bilgisi olan varsa yrdımcı olabilirmi :(
Hocam 1-2 dakika çalışma sonrası düzeliyor mu? Araç yetkili bakımlı mi? 

Bu arada ikinci bir sorun :(

Araç golf7 2016 model DSG şanzıman araç ara sıra fitesi p konuma getirin motoru kapatın diye uyarı veriyor servise sordum kronik bir sorun dedi çözümü yok dedi ama bir zararıda yok dedi ama geçen gün üst üste hareket halinde uyarı verdi bir baktım araç birden gaz yemedi ara gaza dönüştü birden biri hemen durdum kontağı kapatım çalıştırdım sonra sorun ortadan kalktı bu dsg şanzımanla alakalı bir durummu veya aynı sorunu yaşayan varmı
Forumda konusu var hocam. İzmir yetkili servisi parça değişimi ile sorunu çözüyor. Konuyu okumanızı öneririm.

Hocam 1-2 dakika çalışma sonrası düzeliyor mu? Araç yetkili bakımlı mi? 

Hocam anlayamıyorum bazen çalıştıktan sonra geçiyor bazen okadar yol gidiyorum ışıklarda bir duruyorum hala devam ediyor

tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdım

15bin 30bin 45 bin 60 bin 75 bin

araç 77 binde şuan

Hocam anlayamıyorum bazen çalıştıktan sonra geçiyor bazen okadar yol gidiyorum ışıklarda bir duruyorum hala devam ediyor

tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdım

15bin 30bin 45 bin 60 bin 75 bin

araç 77 binde şuan
Havalar soğukken bir miktar fazla titreme olur hocam. Kaput açıkken Motoru çalıştırıp gözleyin. Hala sıkıntı olduğunu düşünürseniz bakımda ya da daha erken gösterip yetkili servisten fikir alınız.

Geri
Üst Alt