Motordan Gelen Su Sesi

@Slacker hocam 1.2 tsi opsiyon listesinde göremedim onu olsa ekletcem zaten de 1.4 tsi larda var

@Slacker

hocam nedir son durum, açık kalmış bu sorunun akıbeti...

bu lıkır lıkır su sesi benim araçtan da geliyordu. 3 aydır hiç olmadı.

magic dedi:
@Slacker

hocam nedir son durum, açık kalmış bu sorunun akıbeti...
Hocam araç servisten geldikten bir süre daha devam etti daha sonra ise giderek azaldı inanın artık o kadar dikkat etmiyorum fakat bir sorun yok gibi.

@Slacker

değişmedi yani radyatör ya da başka bir parça...

@magic Hayır değiştirilmesini ben istemedim açıkçası. Onlar da zaten pek üstünde durmadılar deneme amaçlı değişecek bir parçaydı.

Mrb. Herkese. aracimi 4 ocakta teslim aldim. Bugün fark ettim. Araç park halindeyken vites boşta debriyaja sonuna kadar basip biraz gaz verince debriyaj pedalinin oradan takir takir ses geliyor. Pedaldanda hissediiyor. Ayni sorunu yasayan var mi?

Seferari dedi:
Mrb. Herkese. aracimi 4 ocakta teslim aldim. Bugün fark ettim. Araç park halindeyken vites boşta debriyaja sonuna kadar basip biraz gaz verince debriyaj pedalinin oradan takir takir ses geliyor. Pedaldanda hissediiyor. Ayni sorunu yasayan var mi?
Hiç duymadım ve bunu da hiç denemedim galiba. Aklıma gelirse dener yazarım ;)

Seferari dedi:
@Seferari Hocam Havaların oldukça soğuk seyretmesi ana etken olabilir bu rahatsız edici ses için.  Düşük sıcaklıkların bu tür donanımlar üzerinde bazen beklenmeyen, rahatsız edici etkileri olabiliyor. Şahsi önerim servise ilk fırsatta göstermenizdir. Aklınızda kalmaz böylece...

Geri
Üst Alt