Vw Polo 1.0 trendline test

@Athloon

Çok teşekkür ederim, inşallah ilk fırsatı yakaladığımda onlarında testini çekeceğim.

Benim Golf gelsin de, seninle bir test sürüşüne çıkalım arkadaşım. :)

vuslat dedi:
Benim Golf gelsin de, seninle bir test sürüşüne çıkalım arkadaşım. :)
Tabi ki arkadasım U led testi sart bence [emoji41][emoji41][emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@enpisagor can ın konusundan devam edelim.Arkadaşımın 1.2 dsg comfort polosu 7000km lere geldi.Arabadan bu zamana kadar çok mennunuz hatta canın dediği gibi bana dua ediyor arkadaşım.dsg müthiş şu ana kadar hiçbir sorun yok.karma kullanımda 800km yi çok rahat geçiyor bir depo ile.arkadaşım golf zevkini bende polo dsg zevkimi giderip duruyoruz.Bugünde polomuza garaj yaptırdık.ucuz pahalı oldu bişeyler ama gayet sağlam oldu.1500tl.

Buyrun.
5967ffbb438269d9aed01ea602da8e87.jpg
b7f196812358a25f73ca373438f6be9e.jpg

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@enpisagor teşekkürler inceleme için, faydalı bilgiler edindik sayenizde. 

Polo kendi sınıfına göre fazla iyi ve ciddiyetle imal edilmiş bana göre. Sadece direksiyon hissi ve davranışı bile o sınıf için epey fazla.

Selamlar. 

@enpisagor teşekkürler inceleme için, faydalı bilgiler edindik sayenizde. Polo kendi sınıfına göre fazla iyi ve ciddiyetle imal edilmiş bana göre. Sadece direksiyon hissi ve davranışı bile o sınıf için epey fazla.

Selamlar. 
Çok teşekkür ederim hocam, kesinlikle haklısınız polo sınıfının ötesinde bir araç golf gibi, araç ile biraz yol alınca hissediyorsunuz, zaten satış rakamlarından da ortada, rakipleri corsa, yaris, i20, fiestaya bakınca bunu anlamak çok kolay oluyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@slck Hocam garaj mükemmel olmuş, maliyet olarak çok uygun olmasa dan faydası çok olacağı kesin. Maşallah vw alıp memnun olmayan insan çok az, arkadaşınız da dsg ve kırmızı polo ile güzel bir tercih yapmış.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@slck

Değerli Hocam 

Garaj gerçekten güzel...

Sanırım bir kaç Çelik dübelle zemine sabitlenmeye yeterli.

Brandaya mükemmel bir alternatif

@slckDeğerli Hocam 

Garaj gerçekten güzel...

Sanırım bir kaç Çelik dübelle zemine sabitlenmeye yeterli.

Brandaya mükemmel bir alternatif
Saolun hocam.arka ortadan sbt.arka kapı yanlardan yine sbt.öndende asma kilit takarak sbtleniyor uçmasın diye.çok hafif birşey değil.amaç güneşten doludan korusun yeter.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt