Osram Ledriving Xenarc Golf 7

Aynen hocam arada çok uçurum fiyatlar olmaya başladı. 
Retrofit daha uygun bir çözüm gibi...
Hem de kendi aracımız tanıdığımız bildiğimiz araç...
Bir de şu var satıp yenisini alana kadar geçen sürede dahi artıyor fiyatlar...
Konu ile alakalı yorumum: farlar güzelmiş Allah sahibine bağışlasın [emoji3] ancak o kadar paraya orjinal u led vs alınamıyor mu ? Sıfır olmasa bile az kullanılmış ikinci el falan
ben özellikle j bakıyorum,dediğin gibi çıkmalar çok fazla satılıyor ama nasıl güveneceğim ki hayatta anlamam.Bunlar da mercekli gördüğüm kadarıyla ama adaptif far mıdır çözemedim ya da var mıdır onu da bilmiyorum herşey almanca

Matrix led çıksaymış keşke

...

@mufayu chrome aldım hocam, ben ürün istedim Sercan beyden 2 haftaya gelir sizi listeye yazdım dedi, iki gün sonra biri vazgeçti göndereyim dedi bende hemen aldım.

@mufayu Orjinal 7.5 j farlar MK 7 ye uymuyor, Çinli ürünler ise sıvı ve buhar garantisi bile veremiyor, aydınlatma şaka değildir. Osram tercih etmeniz çok iyi olmuş ürünler elimize geldiğinde kaliteyi hissedeceksiniz. 
Farları taktıktan sonra birisine verin aracı ve izleyin resmen araç beni gör diye bağırıyor trafikte. 

[mention=19510]mufayu[/mention] Orjinal 7.5 j farlar MK 7 ye uymuyor, Çinli ürünler ise sıvı ve buhar garantisi bile veremiyor, aydınlatma şaka değildir. Osram tercih etmeniz çok iyi olmuş ürünler elimize geldiğinde kaliteyi hissedeceksiniz. 
Farları taktıktan sonra birisine verin aracı ve izleyin resmen araç beni gör diye bağırıyor trafikte. 
benim araç siyah,acaba chrome yerine siyah mı deseydim

...

@mufayu siyahta far içi çok karanlık olur, chrome bir tık daha güzel durur. Ayrıca higline panjurda almanız lazım far içindeki Crom çizgimin devam etmesi için 

[mention=19510]mufayu[/mention] siyahta far içi çok karanlık olur, chrome bir tık daha güzel durur. Ayrıca higline panjurda almanız lazım far içindeki Crom çizgimin devam etmesi için 
Tümüyle krom mu highline.Benim böyle ön panjur
2ed1fff5d53bd27c49a1955eb012c097.jpg

...

Fiyat kurlardan dolayı bu hale geliyor onun dışında bence çok güzel çözüm: En azından muhattabınız var

@mufayu highline tümüyle krom değil sadece tek çizgisi krom ama biraz daha yukarıda hizalanmış krom çıtası, fardan çıkan çizgiye göre comfortline panjur biraz aşağıda kalıyor, Hakan beyin uygulama konusunda panjurla ilgili görsel de vardı.

3e5bca5d020134d17ab3bbbfd95a96c3.jpg

Evet şimdi çözdüm 1-2 tane sarı sitede favorim vardı.Far gelsin bakayım o zaman.eyvallah [emoji847]

...

@mufayu İstanbul’dasınız çıkma panjur bulursunuz, ama şimdiden araştırın forumda da vardı satan arkadaşlar 200 TL gibi bir maliyeti olur, ben uzun bir süre aradım.

@mufayu hayırlı olsun... ben aracı satmayıp customize etmeye karar verirsem gti versiyonunu düşünüyorum, logosuz gti panjuru ile birlikte amazon üzerinden sipariş vereceğim.

@zdezen Asya makineden temin etmeniz halinde daha ucuza gelir, hemde garantili olur, önce Asya makineden fiyat alın derim.

distribütör'den almak evet daha mantıklı katılıyorum [mention]coskun023 [/mention] 'e.Diğer alternatifte gümrükte takılıp o işlemlerle uğraşmak ta cabası. [mention]zdezen [/mention] Muhattap belli en azından türkçe konuşuyor benim açımdan
Araç bakındım ama en azından 75-80e ladar geleyim gözüyle bakıyorum şuan.Aracı 138'e aldım 5.ayda bugün ilanlara göz gezidirdm 215-217ye bile satan var.Bakındığım araçların çoğu u led far ve altında nokta nokta olan ledlerden var,kalsın dedm kendimce

...

sercan bey'den cevap geldi.Ön farlar ve led yan aynalar 8-9hafta diyor.Almanya'da bile stok olmadığını söyledi

...

a02216de65003c53e717488657b6c4b5.jpg

Her güzel şeyin bir sonu mutlaka oluyormuş.Hayalet ekranlı mib2-2.5lu araç araştırıyorum
)

...

Geri
Üst Alt