Kaza yaptım yardım gerekli...

selam arkadaşlar, aracı erel'e yetkili servise bıraktım sabah, exper geldi baktı vs. tampon çamurluk ve stop değişecek malesef fakat bagaj lokal boya olacak... kaskom bozulmuyor karşı taraf %100 kusurlu olduğu için ama tramer doğal olarak yansıyacak. aracın yürür aksamında herhangi bir sıkıntı yok, artık benden sonraki sahibi yetkili servis kayıtlarından değişen parçalara bakar yapıcak bir şey yok bende zaten daha uzun süre araca binmeyi düşünüyodum en azından işlerin kitabına uygun olarak yapıldığını bilerek rahat rahat binerim. 

geçmiş olsun hocam yetkili servisten başka yere götürmeyin bence aracınızı yazık olur ki zaten  kasko bu gibi durumlar için var. tramer olayını biz abartıyoruz gözümüzde isterse 10 bin işlesin satarken 10 bin değer kaybettirmeyecek araç tamam tramerli araçlar satarken sorun oluyor ama trameri kadar piyasası düşmüyor örneğin 90 bine değilde 88 bine satarsınız çok önemli değil kafanız rahat olur en azından serviste yaptırırsanız diye düşünüyorum ben karar sizin tabiki.

Geri
Üst Alt