3 parça spoiler boyatma önerisi.

cakirme

Üye
İsim
Mehmet İlker ÇAKIR
İnternetten 3 parça spoiler aldım. burdan bu konu ile ilgili başlıklara baktım ve 100-200 tl arası boyatabileceğimi okudum fakat maslak sanayii'de ki ustalara sorduğumda 450-500 tl civarı bi fiyat verdiler sanırım öğrenci olduğumu söylediğimden beni kazıklamaya çalıştılar.İstanbul da uyguna boyatabileceğim yer varmı arkadaşlar?

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnternetten 3 parça spoiler aldım. burdan bu konu ile ilgili başlıklara baktım ve 100-200 tl arası boyatabileceğimi okudum fakat maslak sanayii'de ki ustalara sorduğumda 450-500 tl civarı bi fiyat verdiler sanırım öğrenci olduğumu söylediğimden beni kazıklamaya çalıştılar.İstanbul da uyguna boyatabileceğim yer varmı arkadaşlar?
400-500 nedir yahu tampon mu boyatıyoruz. İsim yapmış çoğu yer küçük parça olduğu için yaklaşık yine o fiyatları verecektir. Bostancı veya Kartal sanayide daha uygun fiyata boyatabilirsin diye düşünüyorum.

Hangi renk boyanacak hocam. Aldığınız yer öneri sunmadı mi size

Geri
Üst Alt