Jump to content

Golftdi

Medya cihazı öneri

Recommended Posts

En küçük ekrana sahip multimedyamda ne usb ne bluetooth ne navigasyon hiç birşey yok, alınacabilecek kaliteli ürün önerileriniz nedir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Ekran kalitesi ses herşeyiyle iyi bir cihaz arıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ürün diğer ürünler gibi taklit çin ürünlerine benzemiyor pek, servis ağı varmış ve dışarıdan temini de yokmuş, android kitkat yazılımmış, wifi dahil hemen hemen herşey var.

F8850EF5-3869-44F1-A3BE-9854C89FF3FA.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben Çin'deki 6.5 Carplay'li ekran kullanıyorum. Arayüzü vs. herşeyiyle orjinalin birebir aynısı olduğu için tercih ettim. Bu necvox ürünleri de orjinale göre grafiklerini iyi bulsamda işlevsel yönde saydığınız özelliklerle alınabilir bir cihaz haline geliyor. Şahsen ben orjinalle aynı arayüze ve dış görünüme sahip olmadığı için Necvox tercih etmezdim. Ama wifi vs gibi özellikler benim için önemli diyen birisi alırsa pişman olmaz diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi Bendeki ürün bundan hocam. https://tr.aliexpress.com/item/Carplay-MQB-6-5-MIB-Sistemi-Araba-Radyo-VW-Passat-B8-Golf-7-MK7-7-5/32923651500.html?channel=twinner

Sizin paylaştığınız ürün kadar wifi özelliği vs yok ama orjinalle tamamen aynı arayüze sahip. Dediğim gibi, eğer wifi felan olsun diyorsanız necvox iyidir. Garantisi de varsa alınır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...