2014 1.6 tdi dsg yakıt

@yusuf bana çok geldi yaşadığım yerde sert bir kış geçirmiyoruz tam tersi özeliklerine baktığımda golfumdan inmek istemiyorum en önemlisi 1080p video ve filmleri tvden izlediğimden daha akıcı ve net üstüne navigasyonundan tutun satamadığım tüm özellikler var tabi sizin tercihiniz 120 130 bin tl verip asıl orjinal küçücücük ekran ve araç özelliklerini görmekten başka işe yaramayan bir ekrandan çok iyidir yinede fikriniz için teşekkür ederim 😀😀

@yusuf bana çok geldi yaşadığım yerde sert bir kış geçirmiyoruz tam tersi özeliklerine baktığımda golfumdan inmek istemiyorum en önemlisi 1080p video ve filmleri tvden izlediğimden daha akıcı ve net üstüne navigasyonundan tutun satamadığım tüm özellikler var tabi sizin tercihiniz 120 130 bin tl verip asıl orjinal küçücücük ekran ve araç özelliklerini görmekten başka işe yaramayan bir ekrandan çok iyidir yinede fikriniz için teşekkür ederim 😀😀
Siz sevdiyseniz gerisi önemli değil hocam. Ben teknoloji ile iç içe olduğum için grafikleri çok kötü geldi bana. Bence çok değil tüketim.

Mesafe ve hızı göz önüne alırsak çok yakmış gibi gözüküyor. Bakimlariniz yeni değilse özellikle hava filitresi ni kontrol edin. Aynı model aracımız 5.5 üstüne çıkmıyor Ankara'nın kış şartlarını göz önünde tutarsak. Birde jant lastik ebatlariniz 16" yukariysa yine biraz farkeder.

@typhoons jantlar -7@typhoons @calik jantlarım 17@yusuf bana çok geldi yaşadığım yerde sert bir kış geçirmiyoruz tam tersi özeliklerine baktığımda golfumdan inmek istemiyorum en önemlisi 1080p video ve filmleri tvden izlediğimden daha akıcı ve net üstüne navigasyonundan tutun satamadığım tüm özellikler var tabi sizin tercihiniz 120 130 bin tl verip asıl orjinal küçücücük ekran ve araç özelliklerini görmekten başka işe yaramayan bir ekrandan çok iyidir yinede fikriniz için teşekkür ederim 😀😀

@Fenerizm_7 18” Durbanlarla ortalama 8 lt nin altına düşünce şükrediyorum. Takma kafana keyfini çıkar arabanın  :sofor:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mustafa Akın çıkarıyorum zatende bazı arkadaşlarımız var 4.7 kerden bahsediyor ama 70 -80 ilede golf kullanacağıma satarım daha iyi diye düşünüyorum 

Çoğu zaman trafikte kısa süreli hızlanıp yavaşlıyoruz bu yakıt tüketimini olumsuz etkiliyor maalesef. 

Geri
Üst Alt