Jump to content

yer_ucagi_34

Tiguan Kar Aktiviteleri | Esc Off Eğlence On

Recommended Posts

Her şey Esc Sport kodlamasını yapmamdan sonra başladı. Bu kodlama üzerine güzel bir kar yağışı denk gelince, araçta yaz lastiği olmasının avantajını kullandık. Asıl videodan sonraki kısımda daha fena hareketler var ama orayı çekemedik malesef. Bir sonraki kar yağışına inşallah.:D

1DEEB826-AD3B-42BD-9B08-93D50F739B3A.jpeg

@Jesi @Nfk @Alperen099 @scknklc @arimayacik @DuzboruDownpipe @Adv_Dbl @Levent Tiryaki @brave @forjust1day 

uğr_05, Nfk, DuzboruDownpipe ve 3 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, murat644 yazdı:

Şöyle güzel bi yanlama beklemiştim ama çok tedbirli olmuş video hocam :D sürüş profili ve esp tuşu yakışır bu araca ;)

Hocam aslında videodan sonra çok çok fena hareketler oldu ama o anın heyecanından videosunu çekmeyi unuttuk.:D Videoda alıştırma kısmı var. Ama sonraki karda mükemmel bir video gelecek. Tuşları ben de çok isterim. Aracın bayağı eksiği var.

arimayacik ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, arimayacik yazdı:

@yusuf Dün akşam haberlerde seyrettim, ford transit ile yanlayan herifin birine ceza yağdırmışlar. Orada Golf R görmek istemeyiz. 🙈

Hocam bizim yanlamalar ceza gelecek şekillerde olmadı hiç. Millet trafiğe engel oluyor insanları rahatsız ediyor. Ben gece özellikle dikkat ediyordum bmw ile ses çıkıp millet uyanmasın diye. :) 

Özellikle yıkama sonrası benzinlik çıkışı hiç affetmedim ama  😂

yer_ucagi_34 ve arimayacik bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski konuları incelerken bu mesajı şimdi gördüm abi :(((

Ama kapandı sayılmaz yine de 777 Freighter'lar, Jumbo'lar ve 330 Kargolar eşliğinde çayımızı yudumlarız yine.:rolleyes: 

Hala harika manzaralar olabiliyor. En son Ağustos sonunda gece sahilden Florya'ya giderken tam 5 pistinin ışıklarının olduğu yerden geçtiğim sıra üzerimden 77F geçti harika bir an ve harika bir görüntüydü benim için. @havzan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...