Bugün ilk arabamın siparişini verdim!

@izzetguntalaz

Siteye hoşgeldiniz hocam.

İndirim uygulamayacak diyemez. Lovemark indirimini zaten uygulamak zorunda. Aracınızdaki donanımlar neler hocam.

yusuf dedi:
@izzetguntalaz

İndirim uygulamayacak diyemez. Lovemark indirimini zaten uygulamak zorunda. Aracınızdaki donanımlar neler hocam.
3ag4EA.jpg

izzetguntalaz dedi:
@izzetguntalaz

3ag4EA.jpg
Öncelikle opsiyonlar uyumlu hocam güzel seçmişsiniz. Araç geldiğinde indirim yapılıyorsa size de yaparlar merak etmeyin. Herkes belli pazarlık indirim vs yaparak alıyor aracını. Tanrınızı koyarsınız. Herkes indirim alıyor bana niye yok ;)

Hayırlısı olsun kardeşim

Bende comfortline saf beyaz aldım 3 ay oldu sanırım.

Güle güle kullan

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. 40.hafta eylül sonu ekim başı olabilir dediler. Sabırla bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Hazır konuyla alakalı bir konu açılmışken bende durumumu paylaşayım. Ben de bugün "1.4 TSI 125 HP Higline manuel + Pasifik mavisi + Açılabilir cam tavan + U led + Geri park kamerası" bir araç siparişi girişiminde bulundum. Stepneyi de yer tasarruflu almayı düşündüm ama ona net karar veremedim. Şu an için standart stepne olarak siparişte görünüyor. Siz bu konuda ne tavsiye edersiniz?

ST beni siparişin sisteme işleneceği ve kaparoyu isteyeceği tarihle ilgili daha sonra bilgilendirecek. Ben aracı mümkünse aralık sonu (tescil işlemlerini ocak ayında yaptırabilmek için) istedim. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Zamlar böyle devam ederse siparişi iptal etmek durumunda kalabilirim. Şimdilik sadece hayırlısı diyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Süleyman_01

Hocam bence normal stepne kalsın. Yer tasarrufluda biraz büyüyor bagaj ama zemin düz olmuyor.

Normal stepne alınca lastiğin içerisinde baya büyük boşluklar oluyor. Uzun yolda oralara neler neler sığıyor :D

@Yusuf hocam şu an aracımda da tam boy stepne var uzun yolda çok işe yarayacağını düşündüğüm için zamanında küçük stepne tercih etmemiştim. Şu an almayı düşündüğüm araçta bütçeyi biraz zorladığım için stepneyi küçültmek aklıma geldi ama düşecek fiyat farkına değip değmeyeceğine karar verememiştim. İnternetten stepne resimlerine de baktım. Bence de en mantıklısı tam boy almak. Sitede yer tasarruflu kullanan arkadaşların bagaj resimleri var mı bulamadım. Bagajdaki artısını göremedim.

@Süleyman_01 , hocam Eğer maddi açıdan zorlamaz ise Uledli Xenon + Dinamik Light Assist opsiyonunu tavsiye ederim.

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/dinamik-light-assist/

Bende yer tasarruflu stepne + Bagaj havuzu mevcut. Havuz , taban seviyesi en yukarıdayken takılabiliyor diye hatırlıyorum ve aracı yeni aldığım için kontrol edip, incele durumum olmadı. Gündüz müsait olursam inceler, resim atabilirim belki.

@major24 hocam DLA opsiyonu  bütçemi biraz zorlar. Şu an bile daha fazla zam gelmemesini ve yıl sonunda iyi bir indirim alabilmeyi umuyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende çok dolu bir araç düşünüyordum.  Ancak şu fedin faiz artırım sinyali daha mütevazi bir modele yönelmeme sebep oldu.

@Süleyman_01 , hocam resim cekme fırsatı bulamadım , isterseniz çekerim yarın gündüz.

Yeer tasarruflu stepnem var fakat bagaj havuzu kullandığım için bagaj altligini en üst kademede kullanmak durumundayım.

Şöyle soyliyim teslim alırken verdikleri ilkyardım cantasi ni stepnenin olduğu yere koydum yükseklik olarak tam oturdu.

@major24 hocam sorun değil. Acele etmeyin. Benim siparişte tam boy stepne kalacak galiba. Teşekkür ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer Bagaj havuzu kullanacaksanız, tam boy stepne alın. Ama kullanmayacaksanız yer tasarruflu alın, altlığı en aşağıya indirerek yaklaşık 10cm lik derinlik kazanırsınız.

Bagaj havuzu kullandığım için bagaj altlığı en üstte durmak zorunda.

Havuzun çıkartılmış görüntüsü

Bu da altlığı alttaki yuvalara yerleştirdiğim an

major24 dedi:
Eğer Bagaj havuzu kullanacaksanız, tam boy stepne alın. Ama kullanmayacaksanız yer tasarruflu alın, altlığı en aşağıya indirerek yaklaşık 10cm lik derinlik kazanırsınız.

Bagaj havuzu kullandığım için bagaj altlığı en üstte durmak zorunda.

Havuzun çıkartılmış görüntüsü

Bu da altlığı alttaki yuvalara yerleştirdiğim an

Teşekkür ederim ben de bu detaylı fotoğraflar için..

Geri
Üst Alt