Jump to content

Umut

Golf 7 R hikayesi-1(fotolar)

Recommended Posts

Merhabalar,fotolarla başlayayım dedim,1.bölüme sadece foto ekleyeceğim...2. bölümden itibaren hikaye başlıyor...

vLgWvD.jpg

L4p5Wz.jpg

rVgzoz.jpg

7bo3rr.jpg

Po5JZb.jpg

gAkMJQ.jpg

My6A37.jpg

QlROor.jpg

XoBRrO.jpg

d2ngAQ.jpg

95VZ09.jpg

My6Am6.jpg

b2l7mY.jpg

d2ngmZ.jpg

5k86bM.jpg

RVOM3o.jpg

poG1Pz.jpg

N4OPEk.jpg

aD1WEd.jpg

8bNB1d.jpg

DRyZJy.jpg

mzJBL2.jpg

EqyoJD.jpg

j2QZng.jpg

2kEAZO.jpg

AqyayX.jpg

J4O1OB.jpg

OZygy5.jpg

GkyVy7.jpg

ylzQza.jpg

6kyOyW.jpg

rVrrZP.jpg

Po99P8.jpg

95yyo8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Massallah

Benimde proje yoneticime baski ile golf r aldirmaya calismistim

O da sedan audi s3 tercih etmisti.

Hikayenizi merak ediyorum gercekten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin hikayede neden beyaz aldiginizida anlatirmisiniz merak ettim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

feykbey Teşekkürler...

DrMobile  Teşekkürler...

Orhan Hoca  Teşekkürler...

erkanwrc  Teşekkürler...

gdervisoglu  Teşekkürler...

Şimdilik fotolara ara veriyorum,zaman zaman güzel fotolar oldukça paylaşacağım..Benim hikayenin 2. bölümü için kafa yormaya başlamam lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

hocam ekranla ilgili probleminiz yok sanırım? R'ı bu şekilde yollayamayız deyip hatasız yollamış olabilirler  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

hocam ekranla ilgili probleminiz yok sanırım? R'ı bu şekilde yollayamayız deyip hatasız yollamış olabilirler  :D

Ekran 5.8 herhalde ST öyle dedi cetveli alıp ölçmedim ama yarın ölçeyim... :D

Emin olun ıvır zıvırdan daha ekrana sıra gelmedi hiç bir ayar yapmadım daha...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun araciniz, iyi gunlerde kullanin..

Fotografta ekran 6.5 inc goruluyor, st muhtemelen yanilmis

golf7 tdi dsg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

ekran kesinlikle 6.5 hocam  :'(

kenarlarda piano black parlak kısımlar yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

ekran kesinlikle 6.5 hocam  :'(

kenarlarda piano black parlak kısımlar yok

ragipertas Teşekkürler...

maniax  hocam,o zaman ben yarın saati bi ayarlayayım geri kalıyorsa club'e katılırım :D...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

aman hocam inşallah katılmazsınız. hem aracınızdan %100 keyif alır hem belki öncü olursunuz bizlere eğer ekranınız sorunsuzsa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birsey dikkatimi cekti bu R in 4 kapisidami varmis hem 4 kapi hemde beyaz cok dumur yavasatacak bu arac R amblemleri sokup bluemotion yapistirin veya tdi baya dalga gecersiniz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birsey dikkatimi cekti bu R in 4 kapisidami varmis hem 4 kapi hemde beyaz cok dumur yavasatacak bu arac R amblemleri sokup bluemotion yapistirin veya tdi baya dalga gecersiniz :D

Muhabbetler içinde o da konuşuldu ama insanların neredeyse tamamı da R logolarının sökülmesini anlamsız buldu...

Çevremdeki insanların ilk dediği o paraya mersedes,bmw alınırdı... s=s20

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhabbetler içinde o da konuşuldu ama insanların neredeyse tamamı da R logolarının sökülmesini anlamsız buldu...

Evet kim gorse modifiye golf diyecekler daha da oteye gitmicek ama zaten siz o konulari asmasaniz kalkipta R almazdiniz siz direksiyona gectiginizde aldiginiz zevk bambaska zaten neye binersen bin disi baskasina onemli olan ici surucu kismi zaten o yuzden golf almadikmi hepimiz :)bir arkadasim almanyada 3.0 quatro audimiydi motoru tam hatirlayamadim arkaya fosforlu yesil tdi yazdirmis isiklarda sormus bu ne diye milletle dalga gecmek icin demis adam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,fotolarla başlayayım dedim,1.bölüme sadece foto ekleyeceğim...2. bölümden itibaren hikaye başlıyor...

Maşallah Umut Hocam;

Allah sevdiklerinizle kullanmayı nasip etsin.

Fotoğraflar gerçekten güzel olmuş.

Ellerinize sağlık.

Sizden video bekliyoruz en uygun zamanınızda...

Hayırlı olsun tekrardan

Rüya gibi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Umut

Ekran 5.8 herhalde ST öyle dedi cetveli alıp ölçmedim ama yarın ölçeyim... :D

Emin olun ıvır zıvırdan daha ekrana sıra gelmedi hiç bir ayar yapmadım daha...

Değerli Umut Hocam;

Açık ve net ekran 6.5 inch composition Media.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte R böyle bir şey.

Kuzu postundaki kurt...

İsteseniz logosuz sipariş verebilirdiniz.

O paraya Mercedes BMW Audi, alabilirdiniz.

Ama almadınız..

Ağırbaşlı bir aile hatchback'i görünümünde fakat aynı zamanda kaptun altında canavar barındıran araç almayı tercih etmenizi ancak sizinle benzer düşünenler anlayabilir, hak verebilir ve hatta saygı duyabilir.

Çok görmemeli genel çoğunluk böyle düşünüyor.

Onlar binsinler gösterişli parıltılı markalı arabalarına..

Sizin ve bizim gibi düşünenlerin ihtiyacı yok böyle gösterişe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Orhan Hoca  Kadran selamlama R da standart...

@silvershadow  Teşekkürler...R'a olan sevdam,evdekiler tarafından kıskanılmaya başlandı,evden atacaklar :D...

Video konusunda,güzel düşüncelerim var :)..Ama rodaj faktörünü bi atlatalım hele...

Sabah metre ile ölçecem ekranı 8D...

Bir de dikkatimi bişey çekti,bende vites kolu önündeki 4 motion yazısındaki 4 rakamı kırmızı,2014 lerde siyah...Hazirandan itibaren üretilenlerde ekran 6.5 öncekilerde 5.8    4 yazısı kırmızı ise beygir de 280 değil 300hp olarak çıkmış olabilir,beygirleri saymam lazım 8D  ...Başka ne fark var youtube den bi bakayim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maşallah. Ben bile gurur duyuyorum aracınızla. İlk çıktığında Alman forumlarından takip eder fotoğraf paylaşırdık, şimdi kendi forumumuzda bir R sahibi var ve fotoğraf paylaşıyor. Ne mutlu size. Güzel günlerde kazasız belasız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Salı günü Adana'da olacağım. Canavarı nerede saklıyorsunuz acaba :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

erkan bey sizin araç 122bg demi tdi sizin aracınız kadar iyi yürüyor bilginiz olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

erkan bey sizin araç 122bg demi tdi sizin aracınız kadar iyi yürüyor bilginiz olsun

Volkan bey sizin aracinizin yazilim li oldugunu 140 lik ile kafa kafa gidip yaristiginizi biliyorum ama siz sanirim yanlis anladiniz benim ne demek istedigimi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...