VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

5k0 lı bcm lerde amerikan park açılmaz 1k0 lı bcm lerde açılır amerikan park 

Pololarda ayna ışığını aktif etmek mümkün özetle anlatmak gerekirse leuchte 16 ve 17 kanallarında park light seçilirse yanar ama golflerde açılmıyor

@Gökhan Bilgin biliyorsun da niye yazmıyorsun Gökhan :)   niye sadece 2009'larda var biraz bahseder misin :)  
Elin möhendisinden iyimi bilecen adam öyle yapmış !! :D şaka bir yana eski tip dashboard'a sahip roccolarda oluyor bu amerikan park yaptım hatta bir arabada ama makyajla birlikte bcm'de değişmiş belli :)

Bu gün @Redline Serkan hocam kodlamalar konusunda çok yardımcı oldu ,tekrar çok teşekkürler ...Amerikan parklar bir türlü olmadı fakat ,3 kısım dan yaptık güzel yandı fakat sinyal verirken tam sönüp yanmıyordu ,iptal edip birinci kısımı yaptık bu kez tam karıştı sola sinyalde sağ da sinyal verdi vs. Serkan hocamın eline sağlık çok uğraştı ama olduramadık..bilgisi olan var mı bu konuda ,Tesekkürler...Serkan hocam izninle r tamponuda  paylaştım, maşallah. 

PHOTO_20160611_142302.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu gün @Redline Serkan hocam kodlamalar konusunda çok yardımcı oldu ,tekrar çok teşekkürler ...Amerikan parklar bir türlü olmadı fakat ,3 kısım dan yaptık güzel yandı fakat sinyal verirken tam sönüp yanmıyordu ,iptal edip birinci kısımı yaptık bu kez tam karıştı sola sinyalde sağ da sinyal verdi vs. Serkan hocamın eline sağlık çok uğraştı ama olduramadık..bilgisi olan var mı bu konuda ,Tesekkürler...Serkan hocam izninle r tamponuda  paylaştım, maşallah. 

Ekli dosyayı görüntüle 4566
Nedemek herzaman hüseyin hocam :)

şimdi bakıyorum arabadan halledicez onuda. 

Ekli dosyayı görüntüle 4566
Sinyal verince normal fonksiyonunu yerine getirmesi, sinyal bitince amerikan park yanması için Leuchte 0 ve Leuchte 1 in 16-18-19. kanallarına yapılan kodlamaları yaptınız mı değerli Hocam?

Bu arada R-Line tampon müthiş. :)

@fcsrn hocam eyvallah ben hiç anlamıyorum da Serkan hocam bakacak yarın olmazsa sana da danışırız müsait olursan..

@fcsrn

hocam hepsini yaptık acayip şeyler oldu , sola sinyal veriyoruz sağda sinyal veriyo şimdi  benim yaptığım ayarların resmini çektim aynısını yarın uyguluycaz inşaAllah olucak :)  

Full R-Line yaptım hocam teşekkür ederim. Araba bambaşka oluyor tabiki görsel anlamda :)

@MSE merhaba anlattığınız gibi işlemleri yaptım ancak olmadı yine çalışmıyor, fonksiyon ne zaman gitti bilmiyorum havalar yeni ısınmaya başladı ve lazım oldu yeni fark ettim, bi ara sağ arka cam tam kapadım ve kendiliğinden aşağı indi tam kapanmadı bi kaç kez oldu sonra kapandı anlamadım bundan sonra çalışmadığını fark ettim, başka bir çözüm varmıdır??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynadaki sinyaller kodlamayla açılmış ilk defa gördüm duydum hep açılmaz deniliyordu nasıl oldu acaba /monthly_2016_06/575b1f88acab4_Adsz.jpg.48f5de4837d4d31252db277c527517e3.jpg
Polo'da leuchte 16-17 den açıyorlar hocam. Golfte yok malesef.

@Orhan biraz gec cevap verdim kusura bakmayin ayiptir soylemesi vatandan 2400 liraya geldi gercekten yeni oldugu icin daha alisamadim telefona 

Dün @Gökhan Bilgin kardeşimle benim aracın da gizli özellikleri açtık. 15 dakikada bitirdi Gökhan.

Amerikan parklar çok yakıştı. Kadran selamlama, aracı açarken ve kaparken kornanın çalması da çok hoş oldu :)

üstatlar r tampon takıyorum.sisleri vag comdan iptal etmem gerekiyor.kodlamasını bilen paylaşırsa sevinirim.

üstatlar r tampon takıyorum.sisleri vag comdan iptal etmem gerekiyor.kodlamasını bilen paylaşırsa sevinirim.
Eğer başka bir kodlama yapmadıysanız;

(4)-Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion A 12 > not active

(4)-Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion A 13 > not active

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE hiç aramıyorsun beni hal hatır sormaya hep ben mi arayacağım :)

@MSE hiç aramıyorsun beni hal hatır sormaya hep ben mi arayacağım [emoji4]Sent from my iPhone using Tapatalk
Sen bir evlilik işlerine bulaş da göreceğim seni [emoji1] Yine ben aradığında telefonu açabiliyorum bence bu bile muhteşem bişey dostum [emoji16]

Geri
Üst Alt