VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Coding kısmında byte 29'da orjinal 02 yazar 07 ile değişirseniz esc off kısmı eklenir asr off kısmının altına yani ben ekledim kullanmıyorum ama özellik olsun diye :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Coding kısmında byte 29'da orjinal 02 yazar 07 ile değişirseniz esc off kısmı eklenir asr off kısmının altına yani ben ekledim kullanmıyorum ama özellik olsun diye :)

Bunu dediğiniz çok iyi oldu Hocam. ESP spor kodlaması yapacağım ama benim kablo göstermiyor ilgili BİT'i, hangi değer yapacağımı da bilmediğimden yapamadım kaldı öyle. Yarın deneyeceğim bunu.

Bunu dediğiniz çok iyi oldu Hocam. ESP spor kodlaması yapacağım ama benim kablo göstermiyor ilgili BİT'i, hangi değer yapacağımı da bilmediğimden yapamadım kaldı öyle. Yarın deneyeceğim bunu.
03-abs brake den byte29 gel 02 yi 05 yada 06 yaptıgında asr off esc spor ve esc off olarak 2 li şekilde veriyor 

Hocam siz 05 veya 06 demişsiniz. Gökhan Hocamız da 07 demiş. Hangisini yapmalıyım?
05 de açılan 
asr off 
esc spor 
06 da açılan 
esc spor
esc off
07 de açılan 
esc off
asr off
tercih sizin hangisini denemk isterseniz

05 de açılan 
asr off 
esc spor 
06 da açılan 
esc spor
esc off
07 de açılan 
esc off
asr off
tercih sizin hangisini denemk isterseniz
ASR OFF 

ESC Spor

ESC OFF 

Olması için 06 mı yapacağım yani, asr off zaten var. 06 yaparsam ASR off a ek olarak esp spor ve esc off gelecek doğru mu anladım.

Arkadaslar merhaba golf 7 de oldugu gıbı bagaj üzerinde kı arka stop ısıgını aktif ettigimiz gibi golf 6 da nasıl aktif ederiz kodlamasını bilern varmı
72bc9d01c28556b175e62fca57f65d7f.jpg

Başka bir kabloyla açtığım araçta 3'lü idi yanlış hatırlamıyorsam.
Eren ESC SPOR ve ESC OFF şeklinde yap. Esc sporda ASR kapanır zaten.

Geri
Üst Alt