Jump to content

Han78

Bluetooth

Recommended Posts

İyi günler 2014 1.2 comfortline alarak aranıza katıldım yalnız bu Bluetooth olmama işi can sıkıcı bu işi multimedya cihazını değiştirmeden çözmek mümkünmü ya da highline ekranı taksam direksiyondan kumandasını falan kullanabilirmiyim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu düşündüm ama karşıya ses orjinali gibi gitmez sanırım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Han78  bu konu hakkında bir gelişme buldunuz mu ?  şuan piyasada çıkma ekranlar var alsak olur mu ki ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ahmetrawza en güzel seçenek RCD 330 Media almak hocam, onun haricindeki çözümler sizi tatmin etmeyecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy  anladım hocam teşekkür ettim . biraz daha araştırayım bakalım . Mesela sahibinden de bir tane HİGHLİNE araçtan çıkma ekran buldum . istediğim bluetooth a bağlanmak ve hız göstergesine telefon bilgilerini getirmek . Dolar düşerse kamera getirtip bağlamak birde . net bir bilgi bulana kadar araştırıyım :) teşekkür etttim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ahmetrawza o cihazlarda bileşen koruması oluyor ve kaldırılsa bile Bluetooth kullanılamıyor diye biliyorum. Ben de bayağı araştırmıştım zamanında, size kendi uyguladığım ve bana en mantıklı gelen çözümü öneriyorum. Zira bu kadar yeni bir araba alıp Bluetooth kullanamamak çok saçma geliyor insana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=15541]Musaaksoy[/mention]  anladım hocam teşekkür ettim . biraz daha araştırayım bakalım . Mesela sahibinden de bir tane HİGHLİNE araçtan çıkma ekran buldum . istediğim bluetooth a bağlanmak ve hız göstergesine telefon bilgilerini getirmek . Dolar düşerse kamera getirtip bağlamak birde . net bir bilgi bulana kadar araştırıyım [emoji4] teşekkür etttim 
Merhaba hocam

@zulalyol ustad da aradiginiz medya ve kamera mevcut olmasi lazim ben de haftaya montaj yaptiracagim kendisine

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@HONEY  merhabalar .   golf 7 COMFORTLİNE mi araç sizinde  ?  bu iki işlem için ortalama bir fiyat aldınız mı ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention]  merhabalar .   golf 7 COMFORTLİNE mi araç sizinde  ?  bu iki işlem için ortalama bir fiyat aldınız mı ? 
2014 comfortline model bende cerceve mevcut olduğu icin fiyat yaniltici olabilirim kendisi ile iletisime gecmenizi oneririm :)

2 farkli model teyp var kendisinde birinde cerceve degisimi gerek olmuyor

2 farkli kamera var biri plakaya takilan diğeri logo kamera

Kendisi size teknik ve fiyat olarak detayli bilgi verebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] Teşekkür ettim .  Hayırlı olsun size de şimdiden [emoji4]

Rica ederim, ben teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ahmetrawza Çin'den 6.5 ekran aldım en iyi seçenek bu diğer aparatlarla uğraşmayın bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elimde 6.5” cihaz var 700₺ BT li ve direksiyon tuşları aktif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@mutlubey17  hocam merhaba . beni aracım 2015 golf comfortline . senin elindeki cihazı taktığım zaman özelliklerinden olduğu gibi faydalanabilicek miyim . musa bey önermedi de o yüzden soruyorum . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...