Kapı Kilitleri için Koruyucu Kapak

snoppy

Katılımcı Üye

İsim
Erhan
26 Haziranda sipariş verdiğim koruyucu kapaklar 24 günde ulaştı. 3,3 TL gibi bir fiyata satın almıştım. Özellikle bu kapakları almamın sebebi üzerinde TSI yazıyor olmasıydı :D Bugün hemen kapakları kilitlere taktım ve cuk oturdu. Birebir uyumlu :( '

Bu kapaklar hem kilit yerlerini paslanma gibi dış etkenlerden koruyor hem de görünüşü biraz daha iyileştiriyor. Tavsiye ederim  :'(

OGbS9fY.jpg

Satın aldığım link: http://tr.aliexpress.com/item/Car-Door-Lock-Buckle-Protective-Cover-For-Volkswagen-Golf-6-7-Passat-B5-B6-B7/32349197455.html

---

Kendi aracımdan fotolar:

MzyWrxz.jpg

VxAcwkR.jpg

ZiEcVSb.jpg

@snoppy

Değerli Hocam;

sizin detaylara önem veren tarzınıza uygun ve benzer şekilde düşünen dostlarımıza da gayet  şık bir yol gösterme olmuş.

Öncesi ve sonrası fotoğrafları profesyonel bir iş çıkarttığınızın kanıtıdır.

Ellerinize, emeğinize sağlık..

Teşekkür ederim

@caparzoni

Maalesef yeterli geri bildirim yok hocam. Ya aynı ürünü daha fazla geri bildirimi olan başka bir satıcıdan satın almaya çalışın ya da elinizi taşın altına siz sokun :)

Aynisini ben aldim.

Guzel duruyor

snoppy dedi:
Yorumlarda olumsuz herhangi bir şeye rastlamadım.  Ürün de güzel, kaliteli görünüyor  :'(
İlk başta dikkatimi çekmemişti orta kısmı çok boş. Bu nedenle ilk mesajda bulunan siyah,tsi yazılılarından sipariş geçtim.

26 Haziranda sipariş verdiğim koruyucu kapaklar 24 günde ulaştı. 3,3 TL gibi bir fiyata satın almıştım. Özellikle bu kapakları almamın sebebi üzerinde TSI yazıyor olmasıydı :D Bugün hemen kapakları kilitlere taktım ve cuk oturdu. Birebir uyumlu :( '

Bu kapaklar hem kilit yerlerini paslanma gibi dış etkenlerden koruyor hem de görünüşü biraz daha iyileştiriyor. Tavsiye ederim  :'(

OGbS9fY.jpg

Satın aldığım link: http://tr.aliexpress.com/item/Car-Door-Lock-Buckle-Protective-Cover-For-Volkswagen-Golf-6-7-Passat-B5-B6-B7/32349197455.html

---

Kendi aracımdan fotolar:

MzyWrxz.jpg

VxAcwkR.jpg

ZiEcVSb.jpg
Değerli Hocam;

Son derece titiz ve profesyonel bir çalışma olmuş.

Bu güzel aksesuar önerisi için de teşekkürler.

OGbS9fY.jpg

---

Kendi aracımdan fotolar:

MzyWrxz.jpg

VxAcwkR.jpg

ZiEcVSb.jpg
Hocam bu kapakların TDI yazanı var mıdır acaba ?

6 sında verdiğim sipariş bugün ptt kargo ile adresime teslim edilmiş.

Arka kapıdakilere kolay taktım fakat on taraftaki yerlere takamadim. Ön taraftaki yer biraz daha kalın arkalara gore, fazla zorlayıp kirmaktan cekindim.

@snoppy  , hocam ön taraftaki yerlere nasıl taktınız. İttirerek arkadakiler kadar kolay sokamadım, belki bir yolu/yöntemi vardır diye zorlayıp kırmak istemedim.

1217_e7950dd2960cbb6c8b86da44ebed4ae4a9ff9f6a.jpg

1219_2dd2ab3004c9e21c5fc1aef98c506ec11320c0f0.jpg

1221_00fb9dd32b73879d0992cb19a247f2b18d8226cc.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@major24

hocam ben de önlere takmakta zorlandım , çünkü önlerin kilitleri düz değil arkalar gibi .

ben ilk başta köşeli olan tarafı geçirdim , düz olan kenar cuk diye oturdu ufak bir kuvvetle.

@Rust , dediğiniz gibi önce iç tarafı geçirince arkalardan bile daha kolay oturuyor.

Geri
Üst Alt