Kasko Firması Seçimi Hakkında

İsim
Umut
Arkadaşlar iyi geceler aracımın kasko ve trafik sigortası zamanı geldi size sormak istediğim yakın zamanda hangi firmadan ne kadar teklif aldınız özellikle tavsiye ettiğiniz firma var mı son olarak ise cam tavanı bulunan arkadaşlar bunun için kaç tl bedel belirlediler teşekkürler

ray sigorta ve sompo japan genelde en düşük fiyatları veriyorlar. ikisi de bildiğim kadarıyla sorunsuz sigorta şirketleri. ama cam muafiyetini kaldırmayı unutmayın, yoksa cam hasarında sizden de katkı payı isteyebiliyorlar.

Benim aracta cam tavan ve geri görüş vardı ben kaskoya eklettim hepsini bana grupoma en iyi fiyatı verdi bende onlara yaptırdım bu extralarıda kaskoda 9 bin tl gösterdim ben 

@Zaytung hocam extralar için fiyatı uygun belirlemişsiniz kaskoda karşı taraf ödeme bedelini 100 binden aşağı tutmayın cam değişimini de orj klozu ekletin mini onarım ve hasarsızlık indirimi koruma gibi özellikler var mı sorun sompo japan firması exper göndermiyor ağır hasar hariç kamerayla bağlanıyor bakıyor haberiniz olsun benim aktarabileceğim bu kadar 😁 ha bir de vw de anlaşmalı yaptırırsanız 5 bine kadar hasarlarda exper çağırmayı beklemezsiniz ve ikame aracı vw alırsınız linelarla uğraşmazsınız kaskonuzu kullanmamanızı dilerim 👍

@bf417 ilginize tşk ederim extralar 9 bin tlymiş adamlar vw aramış ögrenmiş nr biliyim yarın ben policeye bi göz atayım sonra solugu sigortacının yanında alayım🤔

allianz ve axa nın Volkswagen kaskoları var kendine özgü fiyat alın derim.

@Umut Özdemir Merhaba,

Benim de bu hafta yenilemem gerekiyor geçen sene olduğu gibi yine VDF aracılığı ile Allianz yaptırmayı düşünüyorum ama henüz karar veremedim.

En uygun Sampo Japon ve Allianz teklif verdi. ( 2016 Model Golf )

Ben groupama yaptırdım arkadaşlar 100.000 hasar teminatı ve 7.000 tl cam tavan için 1.400 tl tuttu araç 2017 tdi highline

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracı aldığımdan beri Vdf sigortadan yaptırıyorum, kapsamına göre daha uygun teklif veren henüz çıkmadı, eşim bankacı ve yakın arkadaşım bilindik bir sigorta şirketinin bölge müdürü olmasına rağmen daha uygun fiyat veremediler, Vdf den de Eureko sigorta yaptırıyorum, ilgi ve alakalarından da ayrıca çok memnunum. Tavsiye ederim.

Aksigortayı araştırmanızı ve teklif almanızı tavsiye ederim yeni bir özellik olarak imm karşı tarafın hasarını ödeme limitini sınırsız olarak yaptırdım çoğu sigortada bu özellik yok diye biliyorum 1250 lira civarına %60 hasarsızlığım var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt