Direksiyon parlaması

İlk fotoğrafta direksiyonun solu temizlenmemiş yer, apc ve deri temizleyici istediğim sonucu vermeyince yabancıların çok övdüğü sihirli süngeri aldım, güzel sonuç verdi.

A66B6E16-3E77-4C04-8B03-D1BE76D8105B.jpeg

39272E47-B2D8-47F0-A784-2B88F8AADFAF.jpeg

C8DA0959-928D-49F0-84DD-9858145AB519.jpeg

@Gokalp uygulamanız bence çok başarılı olmuş. 

Sihirli sünger dediğiniz malzeme nasıl bir ürün acaba? Nereden alabiliyoruz? 

Daha önce yazılıp paylaşılmışsa kusura bakmayın. İlk defa duyduğum için soruyorum. 

@Gokalp hocam apc oranını düşük yapmışsınız o yüzden sonuç alamadınız sanırım. Sihirli süngeri pek kullanmanızı önermem. Zira zımpara özelliği taşıyor ve 3-4 sefer yapmada bile boyayı alabilir. Dikkat etmelisiniz. 

@mustafacagri Zımpara konusunu bildiğim için çok yavaş uyguladım süngeri yine de çok etkili oldu :). Koruma için Gtechnic L1 veya önerdiğin colourlock'ın deri kalkanını sipariş vericem de henüz karar veremedim yeteri kadar tanıtıcı video yok :)  

@mustafacagri Zımpara konusunu bildiğim için çok yavaş uyguladım süngeri yine de çok etkili oldu :). Koruma için Gtechnic L1 veya önerdiğin colourlock'ın deri kalkanını sipariş vericem de henüz karar veremedim yeteri kadar tanıtıcı video yok :)  
L1 kötü değildir ancak Colourlock almanızı tavsiye ederim., Colourlock firması sadece deri üzerine uzmanlaşmış bir firmadır., diğer firmalar gibi hem şampuan., hem cila., gibi pek çok alanda üretim yapan bir firma değildir., Zaten bu işten anlayan insanlar ve bu işi profesyonel olarak yapan kişilerün çoğu Colourlock kullanır., 

butik bir firma olan ünlü Swissvax firmasının deri bakım ürünlerini bile Colourlock üretmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt