1.0 dsg Golf hakkinda izlenimlerimi paylasmak istiyorum.Fikirleri olan arkadaslar yazabilir.

@ahmet306 bende yorumunuzu gördükten sonra yazmak istedim. Belkide ben 1.2 den geçtiğim için beni etkiledi bu alt devir titremesi. Bu arada @fanajalhızlanma ivmelenme hiç bir sıkıntı yok sadece alt devir deki o titreşim beni rahatsız ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde belki alışacağim emin değilim🙀

@MertRR Benzin den de olabilir bir baska istasyon yada marka deneyin bakalim nasil olacak 😊

@MertRR Arabayi aldığımda para yoktu Aytemiz baya indirimliydi iki üç depo Aytemiz aldim bir iki depo total sonra hep opet aldim.Gecen karta yillik kart puan yatti po dan fullettim.Hic problem yasamadim titreşim vs.

Merhaba,

Bende 1.0 araç arıyorum. Şuan 1.6 dizel araç kullanmaktayım, tek endişem 1.0 motorun çekişi gücü beni üzer mi..

1.4 ve 1.0 arasında çok kararsız durumdayım.

@ozantorun Ben cok memnunum tavsiye ederim alirken hiç düşünmemiştim 1.0 olurmu olmazmi diye kafam çok rahatti taki nette arastirip insanlarin 1.0 motor mu olur yeaa yazdiklarini okuyana kadar.Sonra arabayi aldik yapacak bisiyok banane milleten diyerek 8 bin km oldu yarisindan fazlasi uzun yol.Hic bir sikinti yasamadim yüklu yuksuz vs.Dsg olmasi beni cok memnun ediyor.Yakitida az vergiside tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt