Golf 7.5 comfortlinenin orjinal lastiği nedir

yarar42

Üye
İsim
Engin
Merhabalar golf 7.5 comfortline aracımın orjinal jantlarında takılı olan lastiklerin markası dayton. daha önce hiç fabrika çıkış araca bu marka lastik takıldığını görmedim aracı 2.el aldım. golf 7.5 comfortlinenin orjinal fabrika çıkış lastiklerinin markasını bilen varmı. acaba dayton ilemi geliyor yoksa satın aldığım kişi bu lastikleri sonradan mı takmış

Cok buyuk ihtimal sonradan takilmis hocam dunlop michelin hankok bridstone contiental godyear gordum dediginiz lastik markasini ilk defa duyuyorum nexen falan duydum da ilgisiz degilim yani bi tek pirelli gormedim vw de buyuk markalardan ustundeki lastiklerin olcusu cok kullanilan tercih edilen oldugu icin(205 55 16) degistirmis olabilir araba satarken küllük vermeyen tiplerden :) ben de degistirdim aracimin lastiklerini performans lastigi dunlop vardi yagmur kar camur rezalet performansi vardi yazin da fren tutmuyordu michelin crossclimate aldim bir daha michelinden kesinlikle sasmam ozellikle crossclimate dan 

@yarar42 benim aracım 2017 comfortline dunloplarla birlikte geldi. Dayton markasını ilk olarak sizden duydum büyük ihtimal önceki sahibi değiştirip vermiş 

hmm anladım hocam arkadaş lastıklerden kar etmiş yani aklınca

hmm anladım hocam arkadaş lastıklerden kar etmiş yani aklınca
Ben biyerde duymuştum diye hatırlıyorum., sanki bir arkadaşın da aracı dayton marka lastikle gelmişti., Lastiğe bir bakın 91V mi ne yazıyor., birde üretim tarihine bakın ordan ele verir zaten sonradan takılıp takılmadığı..

Dayton olan var jant lastik satan kişi denk geldi fabrika çıkışlı 5000 de diyordu. Önün karı için uğraşmaz bence 

Benim aracimda Continental ecocontact5 geldi. Yuvarlanma direncinin düşük olduğu ve uzun ömürlü olduğu söyleniyor. Ancak ben gürültülü olduğunu düşünüyorum. 

Dayton markasını daha önce birkaç kez gördüm Bridgestone ile bir ortaklığı var galiba. Kalite olarak nasıldır bilmiyorum. 

@yarar42 @asdfg112Selamlar.Vallahi ben o kadar Bursadaki dogus otoya gittim 2017 den beri ilk defa Dayton lastik duydum.Onceki jettanda dunlop vardi baya sertti Golfumde hankook ventus prime var bunlar yumusak konforlu... Diğer passatlar da falan bayide hep Michelin falan gordum.Sanirim satan sokmus lastikleri.Bence bi istepneyi kontrol edin.İyice eskidikten sonra da michelin primacy 4 oneririm kullanan arkadaslar güzel diyor.Benimkiler eskisin ondan alicam😁😉

Geri
Üst Alt