Golf 7.5 Halojen Yerine Led Ampul ve Cam Tavan Görünümü

@forzaGilles anladım hocam bu h7 olanlar kısa farlar için olanı mı oluyor ve bunlar muayenede falan sorun çıkarır mı
Evet aracınız için uygun olan kısa far ampül tipi H7 dir., uzun farlarınız H9 dur ama H9 için performans serisi ampül yoktur.,

Mk7 halojen tip farın uzunları H15

Mk7,5 halojen tip farın uzunları H9

Osram Night Breaker serisi, Philips X-treme Vision ve Racing Vision tamamen road legal 'dir yani yasaldır., Evet Racing Vision az biraz daha beyazdır ama çalışma ömrü diğerlerine nazaran biraz daha kısadır.,

H7 Standart halojen ampül ortalama: 550 saate kadar

H7 X-treme Vision ortalama: 450 saate kadar

H7 Racing Vision ortalama: 200 saate kadar

H7r xenon için kesilme çizgisine dair sadece bu fotoğrafı bulabildim şu anki telefonumda.  Fotoğrafta araç duvardan yaklaşık 20 metre uzaklıkta ve kesilme çizgisi az çok belli oluyor. Daha yakın mesafede olan bir foto vardı orada far çizgisi daha bariz idi.  Ama yineliyorum, tavsiyem eğer bütçe varsa far değişimi veya mercek modifiyesi, bütçe yoksa da yukarıda @forzaGilles beyin önerdiği marka ve modeller olacaktır. Mercek olmadıkça beyaz ve performans ikisi bir arada hiç olmayacak. Beyaza yaklaşınca performans azalacak, performans artınca beyazlık azalacak :) aracınız da çok yeni olduğu için xenon işine daha şimdiden girmenizi tavsiye etmem. 363575f8-103e-497e-9303-a09f08ffaa0d.jpg

Philips Crystal Vision H7 Ampuül kısalarda kullanıyorum öneririm, 4300 k yağmurda büyük sorun yaşamadım, beyaza oldukça yakın

@yarar42 Hocam cam tavan görünümü yaptırdınız mı ve beyaz halojen far olayını nasıl sonuçlandırdınız, ben de bu ikisini düşünmekteyim yardımcı olursanız çok sevinirim  (y)

Geri
Üst Alt