Golf R-Line Logosu !

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Selam arkadaşlar, bugün aliexpress'ten sipariş ettiğim R-Line logosu geldi...Montajını yapmadan önce sizlere bi danışayım dedim. 
Aracın orijinalinde ön ızgarada Rline logosu var, fakat arka bagaj kağpısında yok. Bunu hangi tarafa montajlasam daha hoş durur ?c3d6af5663d7cac1ec621c6aa488d1a9.JPG

20180905_191905.jpg

Sol taraf bagaj kapagı alt kısımdakı damar üzerine çok hoş olacaktır. Araç beyaz ki daha da güzel durur  :)  

Sol taraf bagaj kapagı alt kısımdakı damar üzerine çok hoş olacaktır. Araç beyaz ki daha da güzel durur  :)  
Hocam görseldeki araç benim değil örnek olsun diye internetten aldım. Tam olarak dediğiniz yeri anlamam için resim üzerinde gösterebilir misiniz?  

Bide bendeki araçta bagaj kapısında golf yazısı ve tsi yazısı var sol taraf diyorsunuz o zaman golf yazısının altı mı oluyor.?? 

orjinal gibi görünmesede, fena durmadı galiba. 

20180908_094324.jpg

20180908_094308.jpg

20180908_111909.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kerimaslan27 Almanyada' yım hocam. 

Fiyatlar derken?  Neyin fiyatını öğrenmek istiyorsan söyleyeyim. 

Benim arabayı toplamda 27 bin euro ya aldım. Extra'lara göre de fiyat yükseliyor. :)

@Recep Gül aracın fiyatını merak etmiştim tl bazında 190 binlirayı geçiyor . Fiyatlar heryerden aynı demek ki hocam 😅 motor seçenekleri daha fazladır orada galiba 

@Recep Gül aracın fiyatını merak etmiştim tl bazında 190 binlirayı geçiyor . Fiyatlar heryerden aynı demek ki hocam 😅 motor seçenekleri daha fazladır orada galiba 
Evet, şuan ki borsa durumuna bakarsak 200 bin tl ye denk geliyor. Motor seçenekleri fazla mı bilmiyorum ama 1.4 /1.6 / 2.0 / diye gidiyor. PS olarak da seçenek çok. 

Bize göre fiyatlar aynı hocam evet 😏

@Recep Gül hocam 18 asgari ücret ile o araci alirken biz 123 asgari ücret ile alabiliyoruz malesef

@forjust1day aynen kardeşim. Maalesef öyle,üzücü bi durum. Burda her 5 kişiden 4 ünde araba var. Sokaklarda park yeri bulmak nerdeyse imkansız. Alim gücü yüksek olduğu için herkes keyfi araba alabiliyor. 

Adam alıyor arabayı park ediyor, sadece pazar günleri gezmek için kullanıyor. Bizim insanımız da kendine araba alacakken birde ayrıyeten devlete alması gerekiyor. :(

Geri
Üst Alt