6,5" Ekranlı Composition Media

mcanerol dedi:
@yusuf Aynen öyle bide şu fiyatları biraz indirse süper olacak.
İşte onu yapmıyor. Adam tek olduğunun farkında güzel bir rakip çıkmadığı sürece fiyatı indirmez.

Arkadaslar ben bayinin elinde bulunan araci 2 gun once ani bir kararla ve cokta arastirmadan almistim, aracta highline ekrani ve surus konfor paketi var, donanim comfortline, ve aractaki ekrani bugun olcme imkanim oldu ve 6,5 inc bekleyenlere guzel haberi vereyim dedim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ragipertas dedi:
Arkadaslar ben bayinin elinde bulunan araci 2 gun once ani bir kararla ve cokta arastirmadan almistim, aracta highline ekrani ve surus konfor paketi var, donanim comfortline, ve aractaki ekrani bugun olcme imkanim oldu ve 6,5 inc bekleyenlere guzel haberi vereyim dedim

@blackfear13 Sizin içinde güzel bir haber oldu. Adınıza sevindim bende vallahi :)

ragipertas dedi:

@mcanerolteşekkürler hocam bu haber iyi oldu  :)

AmWmqp.jpg

6,5 Ekranmı  5.8 Ekranmı    Olucak Diye Kendimizi  Yiyoruz ,  Bizim Dayı Oğlu  17 Ekran  s=s17

Çakay dedi:
AmWmqp.jpg

6,5 Ekranmı  5.8 Ekranmı    Olucak Diye Kendimizi  Yiyoruz ,  Bizim Dayı Oğlu  17 Ekran  s=s17
O büyüklekte bilgisayarı olmayanlar var hala :)

Bu arada dayı oğlunda tesla s mi var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ragipertas dedi:

Aracınız hayırlı olsun.  Bu güzel bir haber fotoğraf yüklerseniz seviniriz.

ahmet3976 dedi:

Aracınız hayırlı olsun.  Bu güzel bir haber fotoğraf yüklerseniz seviniriz.
Yarin insallah yukleyecegim

5.8 -6 .5 pek farketmezde benim gibi aracı yeni alanlar için mirrorlink kullanılırsa o dezavantaj olacak.

@burakca Her hangi bir sıkıntı olmaz ise ender elektronik mirrorlink olayını çözmüş. Ama daha önce golf hiç uygulanmamış daha. Sadece passat ve poloda denenmiş ve başarılı olmuş. Tahminen ve mantıken passat ile aynı ekran gelicek golf araçlarında o yüzden olur gibi ama yapıp görmek lazım.

mcanerol dedi:
@burakca Her hangi bir sıkıntı olmaz ise ender elektronik mirrorlink olayını çözmüş. Ama daha önce golf hiç uygulanmamış daha. Sadece passat ve poloda denenmiş ve başarılı olmuş. Tahminen ve mantıken passat ile aynı ekran gelicek golf araçlarında o yüzden olur gibi ama yapıp görmek lazım.
Şu vakitten sonra discovery pro kolay kolay satılmaz :)

@yusuf Aynen öyle aslında. Ama yinede sıkıntı şu ki her seferinde telefonu kablo ile tak sonra ayarla filan biraz iş ama fiyat performans olarak inanılmaz. Bu arada kablosuz bağlantı olmuyor her türlü kablolu haberin olsun. :/

mcanerol dedi:
@yusuf Aynen öyle aslında. Ama yinede sıkıntı şu ki her seferinde telefonu kablo ile tak sonra ayarla filan biraz iş ama fiyat performans olarak inanılmaz. Bu arada kablosuz bağlantı olmuyor her türlü kablolu haberin olsun. :/
Yine de müthiş birşey. Vites önündeki cep bu işe ayrılır ;)

@yusuf Yok zaten her halükarda mükemmel bir özellik. Yalnız tek sıkıntı bide iphone da çalışsa güzel olucak bakalım belki çözerler o işide.

Geri
Üst Alt