45bin Bakımı ve Bazı Sorunlar

@forzaGilles birşeye ne kadar özenirsen o kadar sıkıntı çıkıyor valla hocam. kullandığım şampuan valet pro advanced snow foam, ph neutral bir şampuan. çift kovayla yıkıyorum aracımı kendim ilk günden beri.

@forzaGilles birşeye ne kadar özenirsen o kadar sıkıntı çıkıyor valla hocam. kullandığım şampuan valet pro advanced snow foam, ph neutral bir şampuan. çift kovayla yıkıyorum aracımı kendim ilk günden beri.
şampuan valet pro ise şampuandan kaynaklı olamaz., resimler sanki ağaç reçinesini de andırıyor gece ağaçlar sprey şişeden su spreyler gibi reçinelerini çok ince etrafa saçıyorlar., bu sorun değil polisaj ile kolayca çözülecek bişey., konsoldan gelen zırıltı parkeli (kilitli taşlı) yoldan geliyorsa normal bir durum ama diğer türlü cam değişiminden olabilir mi bilemiyorum., yani şöyle de bir durum var 500bin liralık araçta bile böyle sesler geliyor ama cam değişimi sonrası gelmeye başladı derseniz ona bişey diyemem tabii., bir de 17" jantta lastik tabanı daha geniş olduğundan bu aracın içine daha fazla yansıyor.,

Camın sağ ve solunda bulunan fitiller geçmelidir belki o bölge yerinden hafif çıkmış olabilir., sağ ve sol fitilin kaporta ile hizasına bakın eğer biri hafif çıkık duruyorsa bastırarak yerine oturtmaya çalışın., sonuç alamazsanız büyük ihtimal sol taraftaki fitili sökerken tırnağını kırmış olabilirler..

Ayrıca bir arkadaşımızın cam değişimi sonrası tavan döşemesini güneşliklerin, dikiz aynası bölümünden falçata kesiği ile mahvettiklerini hatırlıyorum bu bölgeleri gün ışığında kontrol ediniz., (cam iç taraftan tavan döşemesiyle birleştiği soldan-sağa üst kısmını komple kontrol ediniz.. hem içten hem dıştan bazen içten gözükmeyen dışarıdan gözükebiliyor)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt