Herkese Selam

Pesss dedirticek durum ne onu anlamadım ben şimdi bu arkadaş belki sayfamıza üyedir tanıyan arkadaşlar vardır diye paylaştım reklam olsun die paylaşmadım !! Pes doğrusu bu anlayışa

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Başkasının tanışma sayfasının orta göbeğine paylaşılmış hem de ... Buna da pesss !! Pes kere pes :eek: 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Başkasının tanışma sayfasının orta göbeğine paylaşılmış hem de ... Buna da pesss !! Pes kere pes :eek: 
Tanışma sayfasında ki konudan daha önemli bir durum bence bu insanlığını yitirmemiş olan arkadaşlar için beyefendi bu kaza benim köyümde oldu bende burada paylaşarak tanış bulmaya çalıştım ve buldum özelden iletişime geçtim bilgi aldım bilgi verdim belki yaralı olan arkadaşın hayatta kalması için bir faydam olmadı ama eş dost arkadaşlarına ulaşabildiğim kadarıyla bilgi vermeye çalıştım ameliyat için kan talepleri olsaydı onun için kan arayacaktım velhasıl herşey jant aksesuar vs konuşmak değil bu sayfada. Başkasının tanışma sayfasının göbeğine kasıtlı olarak atmadım ben bu haberi sadece buraya denk geldi o kadar ayrıca bu arkadaşın şikayeti yokken sizin böyle bir durumdan daha önemli ne konunuz vardı kü bu kadar dokundu anlayamadım

Tanışma sayfasında ki konudan daha önemli bir durum bence bu insanlığını yitirmemiş olan arkadaşlar için beyefendi bu kaza benim köyümde oldu bende burada paylaşarak tanış bulmaya çalıştım ve buldum özelden iletişime geçtim bilgi aldım bilgi verdim belki yaralı olan arkadaşın hayatta kalması için bir faydam olmadı ama eş dost arkadaşlarına ulaşabildiğim kadarıyla bilgi vermeye çalıştım ameliyat için kan talepleri olsaydı onun için kan arayacaktım velhasıl herşey jant aksesuar vs konuşmak değil bu sayfada. Başkasının tanışma sayfasının göbeğine kasıtlı olarak atmadım ben bu haberi sadece buraya denk geldi o kadar ayrıca bu arkadaşın şikayeti yokken sizin böyle bir durumdan daha önemli ne konunuz vardı kü bu kadar dokundu anlayamadım

"Golf kaza bugün Giresun un Tirebolu ilçesinde doğancı köyü mevkiinde maalesef golfü olan bir kardeşimiz kaza yapmış olup 3 kişinin vefat ettiği 1 yaralının olduğu yönünde bilgi vardır ölenlere allahtan rahmet yaralı olanlara acil şifalar diliyorum"

Bu mesajda, anlattıgınız saikle hareket ettiğinize dair bir emare göremedim ben..

Taktiğiniz değişik demek ki ... Beyefendi size kolay gelsin :O

Selametle 

"Golf kaza bugün Giresun un Tirebolu ilçesinde doğancı köyü mevkiinde maalesef golfü olan bir kardeşimiz kaza yapmış olup 3 kişinin vefat ettiği 1 yaralının olduğu yönünde bilgi vardır ölenlere allahtan rahmet yaralı olanlara acil şifalar diliyorum"

Bu mesajda, anlattıgınız saikle hareket ettiğinize dair bir emare göremedim ben..

Taktiğiniz değişik demek ki ... Beyefendi size kolay gelsin :O
Selametle 
Uçak helikopter veya x marka bir araç kaza yapmış olsaydı burada paylaşmazdım burası golf tutkusu adlı bir sayfa olduğu için o şekilde başladım yazıya da benim anlamadığım burada sana dokunan ney sence ben bunu ne diye bu şekilde paylaştım içinde ki fesat düşünceni kus bizde görelim çünkü ne demk istediğini anlayamıyorum maksatın nedir bilemiyorum

@golfdas ve @faruk28 Dostlar Biraz daha sağduyulu ve Anlayışlı olmak Hepimiz için daha doğru olacaktır. 

Her ikinizinde haklılık payı var. Lakin daha fazla uzatıp konuyu farklı yerlere çekilmesi de hoş olmaz. sizleri Asaygı ile selamlıyor Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

[mention=602]golfdas[/mention] ve [mention=3092]faruk28[/mention] Dostlar Biraz daha sağduyulu ve Anlayışlı olmak Hepimiz için daha doğru olacaktır. 
Her ikinizinde haklılık payı var. Lakin daha fazla uzatıp konuyu farklı yerlere çekilmesi de hoş olmaz. sizleri Asaygı ile selamlıyor Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Hayır ne demek istiyor arkadaş ben golf reklamımı yapıyorum yada golfte adam ölüyor mu demek istiyorum arabayı yerme veya övme maksatlımı yaptım bu paylaşımı bunu mu anlayacağız burdan haklılık payı nedir

Hayır ne demek istiyor arkadaş ben golf reklamımı yapıyorum yada golfte adam ölüyor mu demek istiyorum arabayı yerme veya övme maksatlımı yaptım bu paylaşımı bunu mu anlayacağız burdan haklılık payı nedir

Lütfen Bu konuda daha Duyarlı olalım. Sonuçta Yaşamını yitiren Arkadaşlarımız var ve Burda Konu golf iyi kötü yada bu paylaşıın yeri burası orası değil tartışmalarına girmeyelim tekrardan.

Yaşamını Yitiren Dostlarımıza Allahtan Rahmet Sevenleri ve Yakınlarına Başsağlığı diliyorum. Rabbim kimseye kaza bela vermesin. Burdan da kendimize dersler çıkaralım inşallah. Selam ve Saygılarımla Ender Hoca.

Allah rahmet eylesin. Kalanlara sabır. Yaralılara acil şifalar olsun.

Tartışma çok anlamsız olmuş arkadaşlar. Bence 4 kişinin 3u kemer takmıyordu.

2. Fotoya dikkat ederseniz kabin bölümünün çok sağlam kaldığını görebilirsiniz. Hele hele direklerde en ufak bir göçmen dahi olmaması müthiş. Biliyorsunuz honda Civic kendi kendine göcüyor

Araçlarınızın kıymetini bilin.

Tartışma çok anlamsız olmuş arkadaşlar. Bence 4 kişinin 3u kemer takmıyordu.

2. Fotoya dikkat ederseniz kabin bölümünün çok sağlam kaldığını görebilirsiniz. Hele hele direklerde en ufak bir göçmen dahi olmaması müthiş. Biliyorsunuz honda Civic kendi kendine göcüyor

Araçlarınızın kıymetini bilin.

Yusuf bey ben kendi adıma söyleyeyim bunu tartışmadım zaten arabanın güvenliği honda civic emniyet kemeri değil mevzu yitip giden 3 can var konu buydu

Cümleten hoşbulduk.Kazada vefat eden kardeslerımızın mekanı cennet olsun.

Merhaba arkadaşlar adım ömer artık bir golf alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Araç 2016 çıkışlı comf.1.4 tsı 125 bg Dsg 24bn kmde Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Aracım tüm özelliklerini tam bilmiyorum kolaylık veya önerileriniz var ise paylaşırsanız sevinirim.
Hayırlı olsun. Aramıza hoş geldiniz.  Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Yaralıya da acil şifalar olsun

Olumlu golf 7 kazasi haberi mi paylastin forumda..

Pess bisi demiorum...

Sent from my LG-H870 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşım @faruk28 arkadaşımızın paylaşımında görebildiğim tek olumsuz konu!

Yeni Golf alarak aramıza katılmış bir arkadaşımızın konusuna bu bilgi mesajını paylaşmış olmasıdır.

Onun dışında haber niteliğinde olan bir mesaj. Bence hatalı yada olumsuz bir tarafı yok mesajın.

Arkadaşım @faruk28 arkadaşımızın paylaşımında görebildiğim tek olumsuz konu!

Yeni Golf alarak aramıza katılmış bir arkadaşımızın konusuna bu bilgi mesajını paylaşmış olmasıdır.

Onun dışında haber niteliğinde olan bir mesaj. Bence hatalı yada olumsuz bir tarafı yok mesajın.
Olumlu değil "ölümlü" o.

Ben ölümlü bir Golf 7 kazası haberi paylaşılmasının menfi nitelik taşıdığını söylemiştim. Bu konu çoktan kapandı; farklı bir şey anlatmak istiyorsanız özelden yazın. Buradan devam ettirmeyin. Yönetimin uyarıları var.

Geri
Üst Alt