7.5 R akrapovic son susturucu

Erhan33

Yeni Üye
İsim
Erhan
Yeni golf 7.5 r için opsiyonel akrapovic son susturucu Türkiyede henüz yok sanırım servise danışmadım int üzerinden arama sonuçlarında pek sağlıklı sonuçlar yok araştır bir arkadaşımız varmıdır? 

Yeni golf 7.5 r için opsiyonel akrapovic son susturucu Türkiyede henüz yok sanırım servise danışmadım int üzerinden arama sonuçlarında pek sağlıklı sonuçlar yok araştır bir arkadaşımız varmıdır? 
Egzozsepetiyle isterseniz iletişime geçin yardımcı olacaklardır size 

Erhan Bey Akrapovic’in sitesinde de son susturucuya dair herhangi bir bilgi yok. Sadece downpipe bulunuyor uygun olarak sitede. Dediğiniz gibi yurtdışında fabrika çıkışlı Akrapovic satımı var. Bu durumda sanırım yapabileceğiniz en uygun şey servisle irtibat kurmak. 

Sadece son susturucu farkli olmayabilir bu arada

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusufacs @mete45 teşekkür ederim @mehmetmert son susturucu ve orta susturucu iptali baya etkili oluyor akrapovic ekstra güç eklediğinden birde orjinal oluşu mantıklı

@Erhan33

Golf R son susturucusu zaten çok rahat akıyor, sadece son surucu ile güç farkı aldıklarını sanmıyorum.

Araştırmanızı yaptıysanızve sadece son susturucu olduğuna eminseniz o farkı yazılım ile almışlardır.

Akrapovic 3000$ lık bir opsiyon üstelik aracın üzerindeki egzoz sistemini düştükten sonra bu kadar fark talep ediyorlar. Bu fiyatlara neler neler bulunur. Ya da indirimden yarı fiyatına orjinal akrapovic downpipe veya son susturucuyu alırsınız. (VW olmayan akrapovicin kendi ürün katoloğundan)

Akrapovic ses farkı ile titanyum olmasından geliyor, aynı şekilde paslanmaz çelik egzozların da kendine has bir tınısı vardır. Sanayide kendiniz yaptırın derdim ama Titanyum kaynakçısı bulmak ne kolay ne de ucuz :)  Paslanmaz çelik boruları ise custom egzozcular epey bir süredir yapıyor.

@mehmetmert çok iyi ya,sesin tok'luğu kesinlikle tatmin edici ama bu kadar ücret ödemeye değermi ? tabiki araç R değilse :D  

Geri
Üst Alt