cam filmi

3.sanayide ön cama llumar at 50 çektirdim bende 175 tl ye yeni 1001 e yaptırdım işçiliği gayet iyi 

Dolara artışına göre zamlandırıyorlar sanırım

Bende aracımın sadece ön camına UV korumalı neredeyse renksiz Llumnar cam filmi için en son olur 300 tl fiyat verdiler Konya bayisinde,elinde A4 kağıda renkli basım fiyat listesi var,orada 600 tl yazıyor (bana en son 300 olur dedi ) 

Fiyat nasıl sizce,kaskodan çatlak ön cam değişti ve maalesef orjinal olmayan bi cam takmışlar,güneş altında sürüşlerde ön camdan gelen ışık çok rahatsız ediyor ve mercek gibi yakıyor,o yüzden sadece ön cama işlevsel bi film taktırmak istiyorum.

Ben bir oto aksesuarcıda 150 liraya yaptırdım, markası guard. 

sadece ön cam için 10 adet seçenek sundu,liste fiyatları 100 ila 600 tl arasında,(600 tl olan llumnar UV protection model,300 tl ye bıraktı en son ) 

güçlü bir ışık kaynağının önüne cam filminin A4 kağıt boyutlarında bi numunesini tutuyor ve elinizi karşısına getirip ısıyı geçirip geçirmediğini test ediyorsunuz,en az ısıyı geçiren llumnar uv modeliydi, sizce 300 tl fiyat nasıl,pazarlık yapılıp ne seviyelere indirilebilir fiyat ?

@Tamer eğer llumar air 80 ise fiyat iyi, ben önümüzdeki hafta 400 tl ye yaptıracağım. 

@moe 

Modelini bilmiyorum,UV protection yazıyordu,zaten 3M UV koruma neredeyse renksiz (yeşile çalan bi renk yan ön orjinal camlarlada uyumlu oldu ) 200 tl ye yaptırdım bugün ilk izlenimimim gayet iyi neredeyse yakıcı güneş ışınını içeri almıyor..

• Beğen
Tepkiler: moe
bugün ön cama ATR 50, diğer camlara da ATR 35 cam filmi çektirdim.

LLumar yetkisi bayiisinde işlem yaptırdım, 650 TL ödedim.

llumar.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt