1.4 TSI ACT BMT 150 PS HIGHLINE Tiptr.

cnronr

Yeni Üye
3 haziranda vermiş olduğum siparişe istinaden bugün st ile yaptığım görüşmede aracımın siparişinin iletildiği fakat bi sıkıntıdan dolayı üretim planlamasında gecikme olacağı söylendi.Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gelmeyen aracımın konusunu da açmış oldum :)

cnronr dedi:
3 haziranda vermiş olduğum siparişe istinaden bugün st ile yaptığım görüşmede aracımın siparişinin iletildiği fakat bi sıkıntıdan dolayı üretim planlamasında gecikme olacağı söylendi.Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada gelmeyen aracımın konusunu da açmış oldum :)
sıkıntı değil de fabrikanın tatile girişi olabilir. haziran ayı içerisinde 1 ay üretim duruyo sanırım. sonrasında da aracınız muhtemel 2016 olarak gelir.

2016 yılında mı gelir yani tam anlamadım.

@cnronr

yok o kadar uzamaz inşallah. ağustos sonu, eylül gibi gelir inşallah. belki biraz daha ekime doğru. model yılı olarak 2016 olabilir temmuzdan itibaren üretilecekler

Moderatör tarafında düzenlendi:
hımm anladım.o olay kalktı zannediyordum.

@cnronr

@silvershadow Murat hocamın daha önce benim ona sorduğum soruya verdiği cevap:

Değerli hocam.

Model yılı olarak o yılın ocak ayının 1'inde ilk saatlerde üretim bandından çıkan araçlar o yıla ait sayılır.

Fakat şasi yılı farklıdır her yıl fabrika tatili sonrası bir sonraki yıla geçilir.

Dolayısıyla sizin araçlarınız değil de temmuz sonu üretilen Eylül ikinci haftadan sonra gelecek araçlar 2016 model şasi yılında olacaklar.

Bir de eymen hocamın aracı ilk 2016lardan olacak. Onun sipariş ekranında 2016 görünüyordu.

@eyo_men

maniax dedi:
@cnronr

Değerli hocam.

Model yılı olarak o yılın ocak ayının 1'inde ilk saatlerde üretim bandından çıkan araçlar o yıla ait sayılır.

Fakat şasi yılı farklıdır her yıl fabrika tatili sonrası bir sonraki yıla geçilir.

Dolayısıyla sizin araçlarınız değil de temmuz sonu üretilen Eylül ikinci haftadan sonra gelecek araçlar 2016 model şasi yılında olacaklar.

Bir de eymen hocamın aracı ilk 2016lardan olacak. Onun sipariş ekranında 2016 görünüyordu.

@eyo_men
Harikasın Hocam.. :'(

@maniax Aynen Murat hocam, 42 günün sonunda üretime de planlandı şükür, ilk 2016'yı ülkemize bizler getireceğiz  s=s15 :(

eyo_men dedi:
@maniax Aynen Murat hocam, 42 günün sonunda üretime de planlandı şükür, ilk 2016'yı ülkemize bizler getireceğiz  s=s15 :(
Neyse ilk 125liklere bilenlerden biri de ben olacam ins :) )

silvershadow dedi:
@cnronr

Değerli hocam.

@eyo_men
Harikasın Hocam.. :'(
:'( s=s18

dtkorkmaz dedi:
Hayırlı olsun aracınız. Ben siparişi yeni verdim o zaman kesin 2016 mı olacak?
Foruma hoş geldiniz hocam.

Aracınız ruhsatta 2015 olarak geçiyor olsa da aslında 2016 olacak.

Geri
Üst Alt