Seat Leon Fr Detailing ( Bol Fotoğraf İçerir )

@Gökhan Bilgin Güle güle eskitin. Kapılarda mevcut piano black için maalesef aynısı tekrar oluşacaktır, ne kullanırsınız kullanın... Size tavsiyem kaplama yaptırmanız oradaki harelenme gözünüzü rahatsız ediyorsa.. Çok işlem uygulanabilecek bölge değil, hatta riskli. Çabuk ısınır, malzemeye zarar verilmesi muhtelemel, aman dikkat.

Meguiars Endurance Lastik Parlatıcı çok faydalı bir ürün. Lastikler soğuk iken uygulama yapıp 24saat kullanılmadığında daha da yararlı bi uygulama oluyor..(Lastiğin temiz olması önemli)

@Franquaz biliyorum hocam ppf kaplatılabilir fakat sattım aracı zaten elimde olan fotoğraflar için güncelledim sadece ilk posttan sonra aşağı doğru okursanız güncel fotoğrafları var

Hocam leon fr hep aklimdaki arablardan biriydi gerek görüntüsü olsun gerek dolu bir araç olusundan golf ün bosuyla ayni fiyatlarda ama iste ne yazikki haberlerde bolca gördügümüz far çalinmasinin kolay olmasindan dolayi vazgeçtim

elinize sağlık  .. Sağ kısım yapılmış kısım sanırım  menzerna 400 almadı mı derin hareleri .. 

8zn2lQ.jpg

elinize sağlık  .. Sağ kısım yapılmış kısım sanırım  menzerna 400 almadı mı derin hareleri .. 
/monthly_2020_07/8zn2lQ.thumb.jpg.4ddff42cfc529c01c1e00e52d35f9421.jpg
Kaputta film var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gölgede ayrı güzel güneşte ayrı güzel. Bu renk Leon'dan başka araca yakışmıyor.

Geri
Üst Alt