Golf 1.0 TSI Denemeler

Ooo hocam bir ara 1.4 TSI 150, 2.0 TDI 150 Roll yaparız o zaman.
 Bizimkilerde Launch Control de var.
Olur abı tıguanı cok kullanmıyorum ama golfu ne zamna istersen getirim[emoji3][emoji3]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Olur abı tıguanı cok kullanmıyorum ama
emoji3.png

Tiguan biraz değişik araç hocam ya Golf’e göre. Araba iyi gidiyor olsa da pek hız yapma isteği uyandırmıyor. Ama geçen yokuş yukarı gazı bi yapıştırayım dedim fena roketliyor tam şu tuşa basıldığı esnada. Tabi arabada aile ile giderken bunu sadece birkaç saniye devam ettirebiliyorum. 8D

Tiguan biraz değişik araç hocam ya Golf’e göre. Araba iyi gidiyor olsa da pek hız yapma isteği uyandırmıyor. Ama geçen yokuş yukarı gazı bi yapıştırayım dedim fena roketliyor tam şu tuşa basıldığı esnada. Tabi arabada aile ile giderken bunu sadece birkaç saniye devam ettirebiliyorum.
Ben ıbreyı dayadım abı s de bambaska oluyor tıguan[emoji3]

Teknolojinin ve Mühendisliklerin gelişmesiyle Araçlarda ki Motor hacmi Küçülmüş gibi gözükse de performans artışı sağlanabildiği gibi ekonomik de olabiliyorlar artık. Günümüzde otomobillerden beklenen bu doğrultuda gelişmeler olduğundan VW de 1.0 motoru ile bu gelişmelerden nasibini almış ve Müşterisine Sunmuştur. onca AR GE yapılmış ve sonucunda seri üretim ile 7,5 kasa diye tabir ettiğimiz makyajlı kasada seçenek olarak sunulmuştur. Uzun lafın kısası Alman Mühendisliğinin bir bildiği vardır diyor kenara çekiliyorum.

Golf 1.0 motora da sahip olsa ekonomik ve performansı bir arada sunabilen  ender otomobiller arasındadır. iyi Forumlar dilerim.

Teknolojinin ve Mühendisliklerin gelişmesiyle Araçlarda ki Motor hacmi Küçülmüş gibi gözükse de performans artışı sağlanabildiği gibi ekonomik de olabiliyorlar artık. Günümüzde otomobillerden beklenen bu doğrultuda gelişmeler olduğundan VW de 1.0 motoru ile bu gelişmelerden nasibini almış ve Müşterisine Sunmuştur. onca AR GE yapılmış ve sonucunda seri üretim ile 7,5 kasa diye tabir ettiğimiz makyajlı kasada seçenek olarak sunulmuştur. Uzun lafın kısası Alman Mühendisliğinin bir bildiği vardır diyor kenara çekiliyorum.
Golf 1.0 motora da sahip olsa ekonomik ve performansı bir arada sunabilen  ender otomobiller arasındadır. iyi Forumlar dilerim.
Aynan abı gene dıyorum 1.0 motordan beklenmıcek performans hakıkaten yapıyorlar artık

Geri
Üst Alt