Akü Değişimi Arızaları

@mutlubey17 merhaba ayni sorunu bende yasıyorum ama çözümünü bulamadik acaba yaptirdiginiz yerin tel numarasi vs bir iletişim bilgisi var mi acaba ? Cok acil cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler

Gecenlerde ben aku başını soktum.10 dakika bekledim.Bi problem vardı araçta geçer düşüncesiyle.Taktıktan sonra tum lambalar yandı.Park sensörleri hatası, auto hold vs... hata verdi.Arabayı çalıştırdım ve hareket ettikten sonra herşey normale döndü.

@josmari benim geçmedi işte sorun orda esp+lastik basinc+sari direksiyon lambasi yaniyor ve kontrol ettirdim herhangi bir ariza yok ariza kodu 01826 olarak gozukuyor ama herşey normal direksiyonumda ve aracimda yanan ışıklar dışında

@Faruk1905 

Araç durduğu yerde. çalşır durumdayken, direksiyonu önce tam sol sonra tam sağ yaparak deneyiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bende de aynı sorun mevcut akü kodlanmadigi söylendi. Yeni taktirdigim akude m sorun anlamadım nasıl çözüme ulaştıniz

Arızalar aküden değilde ABS-ESP sensörlerinden kaynaklı gibi görünüyor. Belki de soketi çıkmıştır onu takmışlardır. Geçmiş olsun. 
Bu soket nerede tam olarak acaba? Bendede aynından var.. 

Geri
Üst Alt