Ayna kapağı montajı ve folyo uygulamaları

Serviste ayna kapaklarını piano black boyattırdım enfes.kaplama yaptırmıştım boya gibi güzel olmamıştı,zamanla bozulmalar oldu,kışın buz temizliği yaparken küçük bir parça kopmuştu,folyo s=kızgın
Hocam ayna kapağı boyatmak ne kadar tutuyor?

@Barış26 Hocam ayna kapağı kırılınca servis aynayı komple değiştirdi,cam hariç. Aynanın kaplama olduğunu görünce istersen siyaha boyatayım hediyemiz olsun demişti,ücret ödememiştim. Asıl sebep tabiki iki günlük iş için 7 gün sonraya randevü vermeleri ve arabanın iki gün serviste kalmasıydı. İstanbulda servisler çok yoğun iki taraflı anlayış gösterip işler yoluna giriyor. Hocam piano black ayna kapaklarını herhangi bir usta boyar diye düşünüyorum,50-60tl bir ücreti olur. Zaten kaplama için 70tl ödemiştim diye hatırlıyorum. Boya 100tl bile olsa bence en temizi boya..

Kaplama için 70 tl çok değil mi ? 

@mehmet_07 hocam kapaklar ve komple cam çıta çok güzel olmuş. imkanınız varsa bi de madrid jant taktırın derim, bu haliyle çok yakışır :)
teşekkür ederim hocam. Madrid değilde dijon cok aradım bulamadım buralarda ama Madrid de cok yakışır dediğiniz gibi araştırayım ben  :'(

@Emrah@Emrah hocam ben herşeyini 50 tl yaptırdım sanayide sökme takma boyama ama bir gün beyaz poşetle gezdim  :D  

Sonunda bende kapakları boyattim. Fotolar biraz karanlık çıktı ama hava kapalı olduğu için.20160302_150529.jpg

20160302_150558.jpg

20160302_150740.jpg

20160302_150705.jpg

Ben de R ayna kapaklarını alınca, beyaz kapaklarım boşa çıkmıştı. Boş bir zamanımda bu kapaklarımı 3m parlak karbon fiber folyo ile kaplatacağım. Değişmeli kullanırım arada :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@brkylmz

hocam bunun geri dönüşü yok di mi?

hani beyazı özleseniz? :)

@maniax Hocam geri dönüşü şöyle var. Sikilirsam gider beyaza boyatirim. En fazla yenisini alıp takarim. Herhalde iki ayna kapağı boyalı diye almaktan vazgeçmez kimse ?.

MpAN2a.jpg
hizliresim.com/RkzmRj]
RkzmRj.jpg
[/url]url=http://hizliresim.com/pzJyVL]
pzJyVL.jpg
[/url]

alan biraz dar olduğu için bu şekilde çekebildim 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt