Active info display hayalet gosterge media ekraninda renk degisimi

Bu kablo ile beyine girişte garanti dışı mı kalıyor araç ?

menüden manuel kablosuz renk vs. Gibi kişiselleştirmeler yok mu ?

Arkadaslar benim durum daha farkli bende ambiyans aydinlatma sekmesi de geliyor ama renk rulosu gelmiyor. Bir alan secin diyor ama alan secilmiyor ve tumu var oda kapi ambiyansi isigini yukseltiyor

Arkadaslar benim durum daha farkli bende ambiyans aydinlatma sekmesi de geliyor ama renk rulosu gelmiyor. Bir alan secin diyor ama alan secilmiyor ve tumu var oda kapi ambiyansi isigini yukseltiyor
Gizli özellik ile açılmıştır. Golf için değişen tek yer medya ve hayalet ekran.

Bendede ayni durum var sorunu çözebildiyseniz yardim edebilirmisiniz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akadaşlar seat araçlarda bu nasıl oluyor? 
benim araçta hayalet ekran var ambiyans aydınlatmam var (kapılarda) media ekranımda 30 renk seçeneğide var ama renkleri değiştirince hayalet ekrandada değişsin istiyorum bunun kodlaması nasıl olacak.aracım 2019 ateca

Moderatör tarafında düzenlendi:
Akadaşlar seat araçlarda bu nasıl oluyor? 
benim araçta hayalet ekran var ambiyans aydınlatmam var (kapılarda) media ekranımda 30 renk seçeneğide var ama renkleri değiştirince hayalet ekrandada değişsin istiyorum bunun kodlaması nasıl olacak.aracım 2019 ateca
Mehmet Mert arkadaşımızın Bu videosu  size yardımcı olacaktır. 

Medya ekranınız sadece mavi rengi destekliyor olabilir. Veya renk kodlarını yanlış girmiş olabilirsiniz. 

Denemek için ilk 3 satıra sırasıyla; 

1-Rot: 255

1-Blau:0

1-Grün :0

Deneyin, kırmızı renk gelecektir. 

@Recep Gül @Recep Gül bu video çok yardımcı oldu hepsini yaptım. benim merak ettiğim medyadan renk değiştirince kapılarda ki renklerde değiliyor buraya kadar sıkıntı yok ben sadece bu renkleri hayalet ekranda nasıl kullanacağımız 

@Recep Gül @Recep Gül bu video çok yardımcı oldu hepsini yaptım. benim merak ettiğim medyadan renk değiştirince kapılarda ki renklerde değiliyor buraya kadar sıkıntı yok ben sadece bu renkleri hayalet ekranda nasıl kullanacağımız 
Hocam renkler ayrı şekilde değişmiyor sanırım. Fakat ekranda bulunan "Alan seç" kısmını bi kurcalayın farklı alanları ordan seçebiliyor olmanız lazım. 

Geri
Üst Alt