Jump to content

Recommended Posts

28 dakika önce, Forsss yazdı:

@AhmetCakmak aynen hocam ben bir umut belki ucuz yollu bir çözüm müdür acaba diye şansımı denedim ama maalesef

Bence gerek yok hocam. Dediğim gibi 700-800 lira verip yeni cihaz alın, aracı satarken vs isterseniz o cihazı da satarsınız ayrıca. En kötü aldığınız fiyata satılır, aranan cihazlar bunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu böyle kaldı mı yoksa bir yere vardı mı ?

Aradan 1 sene geçmiş, herhalde bu zamanda gerekli araç, cihaz ve vakit bir araya gelmiştir diye ümit ediyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu ne oldu? Olay bir yere bağlanmamış havada kalmış sanırım biraz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)
On 10/3/2019 at 4:34 PM, Mobydick yazdı:

Bu konu böyle kaldı mı yoksa bir yere vardı mı ?

Aradan 1 sene geçmiş, herhalde bu zamanda gerekli araç, cihaz ve vakit bir araya gelmiştir diye ümit ediyorum :)

@Musaaksoy Kendi kullandığımız 2 araca uygulama gerçekleştirdik konuda da fotoğrafları mevcut.

tarihinde yer_ucagi_34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Jesi Abim bu sistemi 1 yıldan uzun süredir kullanmakta kendisine de memnuniyetini soralım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.05.2018 at 12:22 AM, yer_ucagi_34 yazdı:

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım.s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım.acıktım @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

D621791E-62D8-41E4-BAA6-317733191989.jpeg

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

EC335939-75B5-4F5A-B0B7-226B30EE62F1.jpeg

Sonuç olarak sizin araca oldu mu hocam ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

carplay ile iphone cihazınızı jailbreak yaparak yükleyeceğiniz carbridge adlı tweak ile istediğiniz uygulamayı(youtube face vs ) ekrana yansıtabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Musaaksoy yazdı:

@kralmali bu tweak ı ücretsiz edinemiyoruz sanırım değil mi

10 saat önce, Musaaksoy yazdı:

@yer_ucagi_34 anlatım yapabilirseniz bizler de faydalanabiliriz açıkcası hocam

hocam aşağıdaki siteden jailbreak nasıl yapılır tweak nedir vs bir bakın detaylı videolu anlatımlar var.

JailbreakTR

www.jailbreaktr.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yer_ucagi_34 tamam güzel hayrını görün. Bu başlığı neden açtınız? Tam olarak amaç ne? Hava mı atmak? Ücretli satış mı? Bilgi verirseniz ona göre ilerleyelim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ginger oguz bey foruma yeni uye olmussunuz daha kendinizi tanitmadan bir merhaba demeden biraz sert bir baslangic olmadi mi sizce de? Burada ben de yeniyim ve bir aile-arkadas ortami var kimse kimseye hava atmiyor herkes birbirine yardimci oluyor. Talihsiz bir yorum gelir gelmez diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu yüzünden çok sayıda tepki geliyor@yer_ucagi_34 Ömer kardeşime. Amacın mizah olduğunu anlamayan, mesajları okumadan direk kayıt olan yeni üyeler sitem ediyorlar. Konu başlığı veya ilk mesajda bi açıklama mı yapılsa bu tür şeylerle karşılaşmamak için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle herkese Merhaba, JailbreakTR  yaptıktan sonra, APP  lisansını almaya gerek kalmıyormu?

Yoksa! APP  varsa mı kullanabiliyoruz?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En iyi ios 12 de calisiyor simdilik. Benim kendi videom, durdurarak oradaki linkleri girerek satin almadanda jb sayesinde yükleyebilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: freelance
      Merhaba arkadaşlar,
      6.5 inç carplay mirrorlink destekli yeni cihazımda birçok deneme yapmama rağmen Xiaomi telefonu Mirrorlink ile cihaza bağlayamadım.Normalde bu cihazın Mirrorlink desteği olmadığını biliyorum.Geliştirici seçeneklerinden Usb Ayıklama Modunu'da aktif edip deneme yaptım.Sonuç olumsuz.
      Belki aranızda bir şekilde bu özelliği kullanabilen vardır diye sormak istedim.

• Yazan: yer_ucagi_34
      Aracımız hatasızdır.
      Borusan’dan özel sipariş Velar Cabrio. Aracımız dünyada tek’tir. 
      Aracımızın kaza yapmış olması kesinlikle söz konusu değildir.
      Sigorta şirketinin abartmasından dolayı 1 Milyon Dolar hasar kaydı çıkmaktadır.
      Yağmurlu ve karlı havalarda kullanılmamış olup, içinde bırakın sigara içmeyi içinde küfür dahi edilmemiştir.

• Yazan: mersamut
      Merhaba arkadaşlar,
      aracıma usb'den telefonu bağladığımda mirror link ile hakaret halinde görüntü izlemek istiyorum.
      örneğin youtubeden bir video açtığımda madia player da görmek istiyorum.
      internetten passata veya skodaya kodlama yapan gördüm.
      ancak konuyla ilgili bir tecrübem yok.
      bana yol gösterir misiniz?
      hangi kablo ve nerden almalıyım...
      yada daha önce yapan var mı?
      yoksa hiç uğraşmadan bu işi yapan bir yere mi yaptırmalıyım?(kabloyla sonradan başka bir işlem yapacağımı sanmıyorum)
      önerilerinize ihtiyacım var..

• Yazan: fcsrn
      Bugün @deniz Hocamızla yazışırken, ünlü satıcımız Patrick'in artık Türkiye'ye satışı kapattığını iletti. Patrick'le yazıştık, 6.5 media ile ilgili çok şikayet aldığını(direksiyon tuşları ve optik park görüntüsü), bu yüzden satışı durdurduğunu söyledi. Bende şöyle düşündüm. Ekranı alanlar, böyle sorunu olduğunu bilmeden alıp, sonrasında sorunlarla karşılaşınca dispute açıyor. Eğer forumda böyle bir konu olursa, yani bu cihazı alacak olanlar bu tip sorunları olduğunu bilirlerse sonradan dispute açmazlar. Patrickte Türkiye'ye satışa devam eder. Patrick'e forumda bu konuyu açacağımı, onunda satışa devam etmesini söyledim, tamam dedi teşekkür etti. Şimdi gelelim sorunlara. Bu arada 5" ekranda bu tip sorunlar olmasa da eksik olan menüleri de yazalım ki alacak olanlara bilgi olsun. 
      6.5" MİBII Cihazın Sorunları ve Eksik Menüleri
      -Direksiyon üzerinde ki radyo kontrol tuşları çalışmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.
      -Orjinal park sensörü olan araçlarda geriye takınca ekranda çıkan optik park görüntüsü çıkmıyor. Odis cihazı ile kodlanması gerekiyor.
      Her İki Cihazda da(5"-6.5") Eksik Olan Menüler
      -Araç Durumu ekranı yok.(Golf resmi olan,  araç hakkında bilgi veren ekran.)
      -Gündüz farı kapatma seçeneği yok.
      Şuan bu sorunlar var benim bildiğim, kullananlar, fark edenler bildirdikçe liste güncellenecek. Burada kullanıcılarında yardımı önemli.

• Yeni Oluştur...