Güneş yanığı ve krom kaplama için öneri

İsim
xxx
Herkese merhaba. 2013 model aracımda direksiyonda bazı güneş yanıkları var bir de vitesin önündeki krom kaplama jelatin de ucundan kalkmış durumda. Bu iki parçayı komple değişmek istiyorum. Bana başlıkta yazdığım ama konu taşınırken silinen vag stores adlı, ali delen'in işlem yaptığı dükkanı önerdiler. Malatyadayım ve kalkıp ankaraya gitmeyi düşünüyorum, orda da gitmişken bi sıkıntı çıkmasın diye sizlere,  özellikle ankaralılara, bir danışayım istedim. Nasıl sizce burası, yaptırılır mı ? Direksiyon için 850 tl ve vites kısmı için de 650 tl fiyat verdi aradığımda. 

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yıldız sanayi sitesinde çıkmacılar var, Elvan oto ve Oto Güven bunlardan ikisi oraya bakmanızı tavsiye ederim. Daha uygun fiyata yeni ayarında çıkma parça bulma şansınız var.

Yıldız sanayi sitesinde çıkmacılar var, Elvan oto ve Oto Güven bunlardan ikisi oraya bakmanızı tavsiye ederim. Daha uygun fiyata yeni ayarında çıkma parça bulma şansınız var.
Teşekkür ederim şimdi araştırayım. Bu dükkan hakkında bi fikriniz var mıdır peki ?

Herkese merhaba. 2013 model aracımda direksiyonda bazı güneş yanıkları var bir de vitesin önündeki krom kaplama jelatin de ucundan kalkmış durumda. Bu iki parçayı komple değişmek istiyorum. Bana başlıkta yazdığım bu dükkanı önerdiler. Malatyadayım ve kalkıp ankaraya gitmeyi düşünüyorum, orda da gitmişken bi sıkıntı çıkmasın diye sizlere,  özellikle ankaralılara, bir danışayım istedim. Nasıl sizce burası, yaptırılır mı ? Direksiyon için 850 tl ve vites kısmı için de 650 tl fiyat verdi aradığımda. 

Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum, tam olarak bilemedim nereye açacağımı.

Şimdiden teşekkürler.
Yok artık,

Cube Bisikleti olan Alperen’siniz değil mi hocam ? s=bigstar

Aynen de öyle :) Hayat bu, nolacağı belli olmuyor hocam :)
Oooo Malatya’ya arada gelebiliyor olsam da Golf Tutkusu Malatya ekibi gelişiyor. :('

GTA’ya rakip GTM olarak geliyoruz.  :('

Yaz gelsin bol bol GTM buluşması yaparız forum Malatya ayağının gücünü görmüş olur. &:

Bu arada senin arabada Bi-Xenon Basic var mıydı ya ?

Oooo Malatya’ya arada gelebiliyor olsam da Golf Tutkusu Malatya ekibi gelişiyor. :('

GTA’ya rakip GTM olarak geliyoruz.  :('

Yaz gelsin bol bol GTM buluşması yaparız forum Malatya ayağının gücünü görmüş olur. &:

Bu arada senin arabada Bi-Xenon Basic var mıydı ya ?
Eyvallah bence de malatyada biraz daha yayarsak büyüyebiliriz, potansiyel mevcut :)

Ve evet aracı alırken opsiyonel olarak eklemiştik :) Uzun dil dökmelerim sonucu :) :)

Eyvallah bence de malatyada biraz daha yayarsak büyüyebiliriz, potansiyel mevcut :)

Ve evet aracı alırken opsiyonel olarak eklemiştik :) Uzun dil dökmelerim sonucu :) :)
VW cenneti malatyada dediğin gibi potansiyel maşallah efsane. :('

Vay be ama nereden nereye. Bisiklet konuştuğumuz zamanları hatırlıyorum şimdi Araba Buluşması yapıyoruz. &:  Ayrıca Golf Tutkusu’na o kadar zamandır üye olup birbirimizi yeni farkedişimiz. 8D

@Alperen099

Bu arada kusura bakma o kadar konuyu meşgul ettim, konuyla ilgili mesaj yazmadım.

Dediğin yeri bilmiyorum ama çok meşhur Ud Customs muydu neydi öyle bir yer var arabaların iç trimleriyle ilgili işlemleri mükemmel yapıyorlar.

Direksiyonu tam bilmiyorum ama yine Ankara’da Vintage Detailing var orada mükemmel yapıyorlar işlerini. Bayağı parlamış eskimiş direksiyonu sıfır km hale getiriyorlar.

Tabi bunun dışında senin arabaya bi R direksiyon taksak o da fena olmaz. +20 beygir net hissiyat olarak. &:

VW cenneti malatyada dediğin gibi potansiyel maşallah efsane. :('

Vay be ama nereden nereye. Bisiklet konuştuğumuz zamanları hatırlıyorum şimdi Araba Buluşması yapıyoruz. &:  Ayrıca Golf Tutkusu’na o kadar zamandır üye olup birbirimizi yeni farkedişimiz. 8D
Zaman çok hızlı geçiyor, tutabilene aşk olsun...

Kader kısmet diyelim :)

@Alperen099

Bu arada kusura bakma o kadar konuyu meşgul ettim, konuyla ilgili mesaj yazmadım.

Dediğin yeri bilmiyorum ama çok meşhur Ud Customs muydu neydi öyle bir yer var arabaların iç terimleriyle ilgili işlemleri mükemmel yapıyorlar.

Direksiyonu tam bilmiyorum ama yine Ankara’da Vintage Detailing var orada mükemmel yapıyorlar işlerini. Bayağı parlamış eskimiş direksiyonu sıfır km hale getiriyorlar.

Tabi bunun dışında senin arabaya bi R direksiyon taksak o da fena olmaz. +20 beygir net hissiyat olarak. &:
Doğrudur ancak geçenlerde far cilası için sonax'a gittiğimde direksiyonu değişmem gerektiğini söylediler, ki gerçekten de hem renk değişimi hem de pürüzlerle var, tamamen özelliğini yitiren kısımlar var üzerinde. Servise sorduğumda 3800 tl istediler sadece simide.  Ben de çıkma alayım dedim çok yüksek fiyat veriyorlar. R direksiyon için de fiyat aldım ona da 1150 tl dediler. Belki r takabiliriz, bakalım :)

Estağfirullah meşgul olsun sorun değil :)

Hocam araç ne?sormaktaki amacım direksiyon fonsiyonel mi yoksa midline direksiyonu mu?

şu ilana bi göz atın isterseniz.aradığınız direksiyon ise pazarlık yapıp daha uyguna alabilirsiniz.

Direksiyon tıkla

Ankara'da soft kaplama restorasyon var. Yaptığı işlemleri araştırmanızı öneririm. Bu konuda profesyoneller.

Geri
Üst Alt