Jump to content

osmanal51

Paspas

Recommended Posts

herkese merhabalar konuyu yanlış yere mi açtımsa affola, golf 7 aracıma kaucuk paspas almayı düşünüyorum, internette bir çok ürün var, aracım bej döşeme olması nedeniyle siyah mı bej mi alma konusunda kararsızım,sizce hangi renk ve ürünü almalıyım alıp kullanan tavsiye eden olursa çok memnun kalırım, herkese teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, osmanal51 yazdı:

herkese merhabalar konuyu yanlış yere mi açtımsa affola, golf 7 aracıma kaucuk paspas almayı düşünüyorum, internette bir çok ürün var, aracım bej döşeme olması nedeniyle siyah mı bej mi alma konusunda kararsızım,sizce hangi renk ve ürünü almalıyım alıp kullanan tavsiye eden olursa çok memnun kalırım, herkese teşekkürler..

Bej paspasların rengi tam uyumlu değil ki zaten zemin halısı yine siyah olduğu için ben orjinal siyah kauçuk paspas diyorum. 

caglar_61 ve osmanal51 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@gokayozyer @osmanal51 Bej paspas çok kısa süre içinde kirden dolayı siyahlaşma oluşuyor. Pek tavsiye etmiyorum.

Honda CR-V aracımızda kullanıyorduk, çok kötü görüntüye kavuşmalarından dolayı geçenlerde Honda’dan orijinal siyah kauçuk paspas alıp Bej olanları çöpe attım.

gokayozyer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada bende golf 7 ye bagaş havuzu arıyorum sitelere baktım çoğu yorumlarda bire bir uyumlu olmayan ürünler gelmiş ve şimdilik almaktan vazgeçtim.

kullanan arkadaş varsa ve memnunsa fotolarla birlikte paylaşım yaparlarsa memnun olurum tşk ler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

n11 den sipariş verdiğim s dizaynın 4d paspasi bugün elime geçti, ürün genel olarak kaliteli ve kalın pvc değil kauçuk ve koku yoktu, ben halı paspaslarin üzerine koydum daha guzel durdu öyle, altı çivili gibi olduğu için kayacağını sanmıyorum, almayı dusunenlere tavsiye ederim

Sent from my HUAWEI G7-L01 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
iyi para ben 170 e aldum

Sent from my HUAWEI G7-L01 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

170TL uygun bir fiyat. Fotolarınızı inceledim. Gayet güzel duruyor. Muhtemelen bende alacağım. Halı paspaslar çok kullanışlı değil. Gerek ayak izi gerek ıslanarak koku yapması bakımından.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...